iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 12. 2008
12:10 na ČT1

1 2 3 4 5

120 hlasů
8530
zhlédnutí

Dobrá rada nad zlato

Jak zabalit láhev vína — Veselé hračičky — Masarykovo cukroví — Vánoční symbol jmelí

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jak zabalit láhev vína

  1:40 do playlistu

  Jak zabalit láhev vína
  Blíží se Silvestr, Nový rok a je obvyklé, že když k někomu jdeme na návštěvu, přinášíme mu dárek. Láhev ovšem nemůžeme vzít jen tak nezabalenou. Proto se napřed zastavíme v balírně paní Skřivánkové, která nám ukáže, jak zabalit láhev vína, aby to bylo krásné a vtipné.

 • Veselé hračičky

  3:49 do playlistu

  Veselé hračičky
  Dárek pak dostane od Jiřiny Bohdalové písničkář, spisovatel a věčný tulák Josef Fousek. Na oplátku jí u sebe doma ukáže veselé hračičky, kterými sobě i návštěvám zpestřuje život.

 • Masarykovo cukroví

  11:05 do playlistu

  Masarykovo cukroví
  Z Kladna přejedeme do studia, kde už čeká Lubomír Lipský. Zavzpomíná na své dětství v Pelhřimově i na svůj nejkrásnější vánoční dárek. A protože byl jeho tatínek známým cukrářem, povypráví pan Lipský nejen o jeho marcipánovém betlému, ale prozradí i vynikající rodinný recept na Masarykovo cukroví.

 • Vánoční symbol jmení

  19:45 do playlistu

  Vánoční symbol jmení
  Mezi hosty ve studiu je také Žofie Kanyzová. Vysvětlí, proč je o Vánocích symbolem štěstí jmelí, proč se právě jmelí stalo symbolem života a ochranným talismanem.

 • Dárek nad dárky

  21:56 do playlistu

  Dárek nad dárky
  Pozvání přijala také jedna z nejmladších účastnic soutěže Dárek nad dárky, jedenáctiletá Jitka Stehnová z Lukavice u Slatiňan. Celý rok fotografovala nejrůznější události rodiny, z fotografií zhotovila kalendář na rok 2009 a potěšila tím především babičky. Na závěr pořadu dojde k vyhodnocení soutěže Dárek nad dárky.

Přehrát vše