iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 6. 2016
21:30 na ČT1

1 2 3 4 5

40 hlasů
90064
zhlédnutí

Všechnopárty

Tereza Bebarová — Vladimír Beneš — Adam Sebastian Helcelet

52 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Vladimír 18.6.2016 11:21 (!) reagovat 30 + - 22

Všechnoparty z 17.6.2016

Senzační obsazení jednajících a jejich ohromné odpovědi. Když to vezmu popořádku-profesor Vladimír Beneš, jednoduše nám objasnil charakter svého oboru, objasnil také odchody lékařů a sester jinam, hlavní uklidnění mi dodal jeho vyjádřením, že naše medicina je na světové úrovni a ostatního se nemusíme bát, vždy nám lékaři pomohou, Tereza Bebarová, ta se mi líbí od té doby, kdy hrála v seriálu Ulice, dnes jsem poznal civilně, je to podle mne impozantní paní herečka, dablérka a také zpěvačka, jeji vylíčení svého poradu podala s humorem jí vlastním, mám jí rád ještě více. Adama Sebastian Helcelet- pro mně opět novinka, mladý muž a již profesionální vícebojař, zase prozradil hodně o své profesi s humorem, takže mu budu držet oba palce při jeho učínkování na olympiádě v Riu. Závěrem konstatuji, že jsem zhlédl jedno z nejlepších party, Díky Karlovi a učínkujícím

J. 18.6.2016 15:07 (!) reagovat 26 + - 27

Doufám, že to objasnění a uklidnění od pana prof. Beneše myslíte ironicky. Nic se neděje, jen to že Němci kradou naše doktory, my zase krademe na Ukrajině a v Moldávii (moje dvě poslední zkušenosti). Ať si doktoři jdou, ale až potom, co si zaplatí zdejší vzdělání. Ale pan profesor je samozřejmě nad věcí, odbory jsou věc pro legraci králíkům, zdravotnictví bude světové i potom, co tu zbyde posledních deset sester. Akorát pan Šíp by to měl dobrý, ten ano, bude mít zajisté protekci (zaslouženou). Ale hezky se to poslouchalo, to jo, vždyť je to legrace!

Související