iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 6. 2012
21:40 na ČT1

1 2 3 4 5

32 hlasů
68712
zhlédnutí

Všechnopárty

Mgr. Alena Hanáková — Pavel Kohout — Antonín Panenka

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Vašek 2.6.2012 15:15 (!) reagovat 10 + - 14

To už může dělat ministra kdokoli

S kvalifikací družinářky zasadí naší kultuře poslední ránu !.
Viděl jsem jí v Hydeparku a nevěřil vlastním očím. Dnes jsem
se přesvědčil, že je to opravdová " vesnická slípka " !

lenka 2.6.2012 21:12 (!) reagovat 10 + - 1

Tak do toho,co vám brání...pár Vašků už se tu osvědčilo. :)

Ing.Ivan Hrdina 2.6.2012 11:45 (!) reagovat 9 + - 13

Stručný komentář k pořadu!

Antonín Panenka je fotbalová legenda a má nám co říci.Paní Mgr.Alena Hanáková se dala na politiku a dotáhla to až na ministerský post.Její projev byl nekonfliktní a věřím,že s takovým přístupem to dotáhne ještě dál.Dílo Pavla Kohouta neznám,ale jeho některé výroky mi téměř přivodily infarktový stav.Pokud se někdo prezentuje jako ekonom,pak od něj očekávám logické vývody se znalostí věci a to i v pořadu tohoto typu.Pan Šíp jedinou narážkou odhalil skutečnou příčinu ekonomické krize.Pro nápravu věci by tedy zřejmě bylo záhodno,aby si s panem Kohoutem prohodili role!
Je však docela dobře možné,že by pak byla česká společnost ochuzena o kvalitní pořad,ale po stránce ekonomické by se jistě povznesla a ještě by se přitom příjemně pobavila!
Ing.Ivan Hrdina

redakce ČT 3.6.2012 17:54 (!) reagovat 5 + - 4

Děkujeme za Váš názor, bohužel musíme konstatovat, že jste blbý jako tágo.

Ing.Ivan Hrdina 3.6.2012 20:43 (!) reagovat 0 + - 6

Zhodnocení.

Tento diskuzní příspěvek vypovídá mnohé o úrovni diskutéra.O jeho schopnosti logické argumentace,o kvalitě jeho výchovy a o síle jeho osobnosti.Je docela dobře možné,že jsem tento pořad nesledoval dostatečně pozorně nebo jsem nepochopil některé výroky jeho protagonistů zcela správně.Prosím tedy pana "redaktora",zda by nemohl příště reagovat poněkud přiměřeněji a následně pak své výroky opatřiti i jmenovkou.

Ing.Ivan Hrdina 3.6.2012 23:07 (!) reagovat 3 + - 3

Dodatek.

Kdyby dnes žil Karel Čapek,napsal by román "Modrá nemoc" !!!!

Alena S. 5.6.2012 12:28 (!) reagovat 3 + - 1

A předtím ještě "Rudá nemoc".

Ing.Ivan Hrdina 5.6.2012 13:32 (!) reagovat 3 + - 5

Souhlasím.

Z čistě ekonomického hlediska je však nejdůležitější,jak vysokou životní úroveň ten který systém umožní průměrné rodině,kde oba manželé pracují a mají dvě děti a jak velké množství rodin se v těchto průměrných hodnotách reálně pohybuje.Za socialismu doplácela česká společnost na hloupost managementu,který nedokázal využít mozkového potenciálu elit.
Ale životní úroveň většiny občanů byla srovnatelná a přijatelná,systém byl relativně stabilní a společnost byla životaschopná.Dnes doplácí česká společnost na neomezenou vládu všehoschopných jednotlivců,kteří vytvářejí účelová seskupení a zneužívají stát k nehoráznému obohacování na úkor většiny.Životní úroveň většiny občanů klesá a stává se nepřijatelnou,systém je nestabilní a společnost přestává být životaschopná.Základem veškeré existence je rovnovážný stav.

Zuzana 12.6.2012 23:55 (!) reagovat 0 + - 3

Docela jsem se nasmála. To je teda úroveň, až tomu nechci věřit, že se někdo z redakce takto vyjadřuje :D

Ing.Ivan Hrdina 13.6.2012 11:45 (!) reagovat 0 + - 2

Úvaha.

Řekl bych,že tento nekorektní příspěvek nepochází od redaktora ČT.(Pokud by tomu tak opravdu bylo,pak by to dle mého názoru ukazovalo na nízkou úroveň některých zaměstnanců ČT a tomu se mi nechce prozatím věřit!)
Zarážející však je,že pokud vyhodnotím reakce na tento můj diskuzní příspěvek,tak si připadám jako člověk nečině stojící v davu zfanatizovaných chudáků se zdviženou pravicí,za kterými vyčkává několik opatrných pozorovatelů,kteří snad sdílí můj názor.Děsivé na tom je,že tento pocit jsem měl i za socialismu,ale v té době stejný dav propadal poněkud jinému náboženství.