iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 5. 2006
21:35 na ČT1

1 2 3 4 5

80 hlasů
199751
zhlédnutí

Hranice

Filmová povídka o člověku, který se stal obětí historicky doložené hry bezpečnostních složek totalitního režimu – tzv. akce Kameny.

28 min | další Filmy »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

anita 16.7.2010 3:45 (!) reagovat 1 + - 1

Tak to bylo

a pak nekdo "udavacsky" dokument poskytne mediim a udela se hon na nevinne lidi. A triska se mu o hlavu tim, ze je to jeho podpis, takze je udavac. Je mi smutno z te doby, ale prave proto, ze nikdy nelze s jistotou rict, jak vse bylo, kolik si toho estebaci navymysleli, aby plnili normy, tak nelze odsuzovat. Jeste ted mi beha mraz po zadech z toho dokumentu. Horsi je, ze dnes se deji obdobne veci a zcela verejne. A nepohodlne osoby se vrazdi a vrahove unikaji beze stopy.

Artik 7.8.2010 14:17 (!) reagovat 10 + - 1

Tak to bylo

Je hrozne, ze jsou komunisti stejne stale tam, kde potrebuji a ze je muzume dal klidne i volit!!! Nejhorsi mi na tom pripada, ze nekteri lide jsou opravdu schopni je porad podporovat.

Zbyněk Hovorka 15.8.2010 14:28 (!) reagovat 5 + - 0

Ta tupost českého národa, kdy část lidí si přeje návrat a volí komunisty se dá lehce srovnat s tupostí, kdy lidé volí ODS i přes to, že tuhle zemi rozkradli a rozkrádají. Prostě sou lidi, kterým jedno či druhé vyhovuje.

Související