iVysílání

internetový magazín
Premiéra:
3. 6. 2010
18:25 na ČT2

1 2 3 4 5

19 hlasů
2019
zhlédnutí

POKR

Regionální značka a kvalita — Program EFEKT 2010 — Kamnářský cech — OP Lidské zdroje a zaměstnanost

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Regionální značka kvality

  1:38 do playlistu

  Regionální značka kvality
  Značka Šumava - originální produkt se díky masivní propagaci, kterou zajišťuje regionální koordinátor RRAŠ, postupně dostává do povědomí zákazníků. Jedná se o nejúspěšnější značku ze všech jedenácti, které sdružuje Asociace regionálních značek. A to z hlediska nejvyššího počtu značených výrobků a služeb, ale i z hlediska nejvyššího objemu vydaných propagačních materiálů. Výrobci, kteří značku vlastní cítí, jak jim značka může pomoci a sami se na agenturu obracejí o žádost. Zájem je nejen značku dostat, ale i udržet. Všichni majitelé značky se vyjádřili, že jim značka přináší zviditelnění jejich produktů, čímž se jim snížily náklady na propagaci, zaznamenali zvýšenou poptávku a získání kontaktů.

 • Rozhovor- 1. část

  6:13 do playlistu

  Rozhovor- 1. část
  Rozhovory s daňovou poradkyní Janou Skálovou o pravidlech používání auta pro podnikatelské účely

 • Program Efekt 2010

  9:22 do playlistu

  Program Efekt 2010
  Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo Program EFEKT 2010 - Státní program na podporu úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie pro rok 2010. Program je zaměřen například na finanční podporu energetických konzultačních středisek EKIS, která bezplatně poskytují informace o úsporách energie. Podnikatele či firmy bude určitě zajímat, že mohou získat státní podporu na menší investiční akce v oblasti výroby a úspor energie. Specialitou programu EFEKT navíc je, že podporu lze čerpat předem, nikoli zpětně po ukončení akce.

 • Rozhovor- 2. část
 • Kamnářský cech

  16:15 do playlistu

  Kamnářský cech
  Místo ekonoma se stal řemeslníkem. Teď staví kamna stejně drahá jako auta. Před prací ekonoma dal Jan Temr přednost kamnářskému řemeslu. Zapojil se do rodinné firmy založené jeho otcem a doufá, že v ní jednou bude pokračovat také jeho syn. Kamnář z Brandýsa nad Labem se k řemeslu dostal díky svému otci, který stavěl kamna do své krkonošské roubenky. Temr junior vystudoval vysokou školu, ale po ukončení studií se zapojil do rodinné firmy, v roce 2006 převzal její vedení a současně vstoupil i do Cechu kamnářů ČR.

 • OP Lidské zdroje a zaměstnanost

  20:00 do playlistu

  OP Lidské zdroje a zaměstnanost
  Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost se zabývá zvyšováním kvalifikace již etablovaných zaměstnanců i zaměstnavatelů ve veřejné i soukromé sféře. Je v hojné míře využíván podnikateli, kteří tvoří téměř polovinu všech žádostí o dotaci na vzdělávací projekty. Program jim ve většině případů nabízí stoprocentní pokrytí celé investice a také vstupní zálohu ve výši 20 % na zahájení realizace projektu. Konkrétní projekt, který chceme představit se jmenuje Rozvoj lidských zdrojů ve společnosti Lázně Luhačovice a.s.

Přehrát vše

Související