iVysílání

internetový magazín
Premiéra:
26. 10. 2006
22:00 na ČT1

1 2 3 4 5

17 hlasů
1149
zhlédnutí

POKR

Firma Jablotron — Směnka — Pan Vajíčko aneb reklama za socialismu

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ing. Dalibor Dědek - zakladatel firmy Jablotron

  1:50 do playlistu

  Ing. Dalibor Dědek - zakladatel firmy Jablotron
  Nazývali je "blouznivci z Jizerských hor". Hned po revoluci, v období krachu velkých elektronických společností, začali nabízet elektroniku českého původu. Bláznivý nápad, velký mobilní telefon, je nakonec proslavil po celém světě. Pojďme to vzít ale pěkně od začátku...

 • Finanční rádce - realizace

  6:47 do playlistu

  Finanční rádce - realizace
  V minulých dílech Finančního rádce jsme se zabývali cestou podnikatele za získáním úvěru : od prvotního nápadu ke zpracování podnikatelského záměru, přes konkrétní podobu rozvoje firmy až po řešení financování tohoto rozvoje. Dnes si povíme něco o realizaci.

 • Vojtěcha Lanna - pantáta, průkopník a učitel

  9:21 do playlistu

  Vojtěcha Lanna - pantáta, průkopník a učitel
  Dopravnictvím se rodina Lannů zabývala již od počátku 18. století. Dopravovali sůl z Českých Budějovic do Týna nad Vltavou a do Ždákova. Později i dále po proudu Labe a Vltavy.

 • Směnka - směnečné právo v ČR

  12:28 do playlistu

  Směnka - směnečné právo v ČR
  Já bych doporučila se směnkám v takové té běžné praxi spíše vyhnout, a pokud ji budu používat, tak ji používat s rozmyslem a poradit se předtím s nějakým advokátem, nebo s někým, o kom vím, že s tím má nějakou zkušenost. Dávat si na to pozor. Tam, kde obchodujete s někým, koho neznáte, musíte být skutečně opatrný.

 • Ve zkratce
 • Netradiční podnikání Jaroslava Flejberka

  18:23 do playlistu

  Netradiční podnikání Jaroslava Flejberka
  Jednou z nejstarších lidských činností je hra. Mezi nejoblíbenější hračku patřil a patří hlavolam a o tom ví své i pan Jaroslav Flejberk.

 • Pan Vajíčko aneb reklama za socialismu

  22:06 do playlistu

  Pan Vajíčko aneb reklama za socialismu
  I vzpomínka na léto je vhodným dárkem k Vánocům! Připomene se vám všem, kteří dáváte, i vám, kteří budete přijímat jako vánoční dar badminton. Badminton - dárek pro zdraví a krásu! Badminton - pro štíhlou linii a každý věk! Badminton - dárek pro každého! Badminton obdržíte ve všech sportovních prodejnách z kvalitní výroby národního podniku Sport Praha.

Přehrát vše

Související