iVysílání

internetový magazín
Premiéra:
16. 1. 2006
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
1321
zhlédnutí

POKR

Kontroly — Přenos mobilního čísla — Sociální firma — Jak být v podnikání úspěšnější

28 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kontroly

  1:51 do playlistu

  Kontroly
  Téměř 7800 kontrol provedly loni od ledna do září Úřady práce. Celkem uložily 1278 pokut v celkové výši, dosahující téměř 30 milionů korun.

 • Koordinace kontrolích úřadů

  4:58 do playlistu

  Koordinace kontrolích úřadů
  Někteří podnikatelé jsou toho názoru, že kvůli všem možným kontrolám nemají čas ani na samotné podnikání. Je to tak? Není to tak? A co s tím? O tom nechť debatují Václav Urban z Ministerstva průmyslu a obchodu a Bedřich Danda, předseda Sdružení podnikatelů.

 • Přenositelnost moilních telefonních čísel

  10:44 do playlistu

  Přenositelnost moilních telefonních čísel
  Možnost přenositelnosti mobilních telefonních čísel byla jednou z posledních překážek na cestě k liberalizaci telekomunikačního trhu, plně odpovídajícího direktivám Evropské unie pro nově vstupující členy.

 • Sociální firma

  15:02 do playlistu

  Sociální firma
  Jednou z možností je založit sociální firmu. U nás ji jako modelový projekt ověřuje sdružení, pečující o duševně nemocné, Fokus Praha. Je to firma jako každá jiná, jenom s tím rozdílem, že zaměstnává handicapované lidi, s nimiž se zachází jako s běžnými zaměstnanci.

 • Ve zkratce
 • Podnikání cizinců v naší zemi

  19:46 do playlistu

  Podnikání cizinců v naší zemi
  Česká republika se stala v posledních letech pro cizince atraktivní zemí, ve které hledají místo na trhu práce formou zaměstnání nebo podnikání. Podle posledních statistik je podnikajících cizinců v naší zemi zhruba 21 tisíc a někteří jsou ve svém oboru velmi úspěšní.

 • Jak být v podnikání úspěšnější

  22:51 do playlistu

  Jak být v podnikání úspěšnější
  Základem úspěšnosti v každém oboru je velmi dobrá znalost prostředí, ve kterém chce podnikatel vyniknout. K tomu by měl napomoci marketing. Zjednodušeně řečeno je to proces, jehož úkolem je vyhledávání a uspokojování potřeb zákazníka způsobem, který vede k dosažení cílů firmy. Samozřejmě, to vše s ohledem na konkurenci.

Přehrát vše

Související