Jak nakupovat služby

Zlatník
13. 10. 2008

Do zlatnictví určitě nechodíme každý den, ale pár rád se bude určitě hodit. Víte například, že zlatník, který vyrábí a opravuje šperky, musí mít v provozovně, kromě vystaveného zboží, vyvěšeny i puncovní značky a cejchovanou váhu, vážící s přesností na setiny gramu?

Studnaři
22. 9. 2008

Život bez vody není na naší planetě myslitelný. Proto možná uvažujete o výstavbě studny. Lepší než objednat si krumpáč je objednat si specializovanou firmu. Ale měli bychom mít přehled o tom, co takové práce obnáší.

Domácí zdravotní péče
15. 9. 2008

Každý z nás se může dostat do situace, že nebude schopen se o sebe postarat v plném rozsahu. Naštěstí je tady možnost domácí zdravotní péče.

Půjčovna společenských šatů
8. 9. 2008

Ne každý má na to, aby šel s módou a průběžně si kupoval to nejmodernější, co vyprodukuje oděvní průmysl. Přesto můžeme na různých oslavách svým oblečením zaujmout. Stačí zajít do půjčovny společenských oděvů.

Půjčovna nářadí
27. 8. 2008

Zručnost a šikovnost při kutilských pracích si musíme vytříbit i za cenu nějakého toho puchýřku sami. Kvalitní nářadí si ale můžeme půjčit. Pravda, něco to stát bude, ale zato nám možná ubude modřin a škrábanců.

Malíři a natěrači
20. 8. 2008

Během léta se často vrháme na zvelebování domů nebo bytů. Pokud nás malování nebo natírání baví je to výhra. Někdy ale výsledek nemusí být až tak dobrý, proto se mnohdy obracíme raději na odborníky.

Kováři
13. 8. 2008

Služby kovářů jsou na pomezí řemesla a umění. Proto také ceny za tyto služby odpovídají kusové výrobě originálu, ale na druhou stranu může někdy jeho výrobce nabídnout zákazníkovi takové možnosti, o kterých se sériově vyráběným předmětům může jenom zdát.

Podlaháři
6. 8. 2008

Až vám vysvětlíme, jaké úžasné varianty a možnosti mají ti, co dneska řeší výběr podlahové krytiny, budete možná přemýšlet o kompletní výměně podlah v bytě.

Stěhování
18. 6. 2008

Stěhování je období lidského života, před kterým by se možná někdo raději schoval do zubní ordinace. Ale pozor! Pokud víte jak na to, může být i tato činnost snesitelná, možná i radostná.

Kuchyňské studio
11. 6. 2008

Kuchyně jsou stále srdcem většiny domácností. Strávíme v nich mnoho času, a proto bychom jejich zařizování měli věnovat velkou pozornost, teprve potom budeme spokojeni.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4 

Vyhledávání v archivu reportáží