Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13467  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kauzy

11. 6. 2014
Telefon

Pan Šindler si u velkého internetového prodejce koupil nový telefon. Časem se ale na displeji objevila žlutá skvrna, a tak přístroj reklamoval. V servisu po otevření telefonu ale zjistili, že v něm chybí díly. A tak byla reklamace zamítnuta.

10. 6. 2014
Uniforma II

Loni v lednu jsme se v jedné reportáži dozvěděli, že když chcete sloužit v Praze u městské policie, musíte si od ní v podstatě koupit celou uniformu. Tehdy se to nelíbilo inspektorátu práce a dneska se podíváme, jak problém městská policie vyřešila.

9. 6. 2014
Výpověď z bytu

Miroslava Weberová žije v bytě v centru Ostravy celý svůj život. Kdysi to byl výstavní dům a příjemné bydlení. Poměry se ale změnily, když dům koupil nový majitel. Nejprve přestala téct teplá voda, pak bylo odstavené i topení. V domě se neuklízí, nesvítí, nefunguje výtah. A jak vypadá dodávka vody? Tak na to se podívejte.

4. 6. 2014
Předváděcí akce

O praktikách prodejců na předváděcích akcích jsme už vysílali mockrát. Radili jsme, že nejlepší je na takové akce vůbec nechodit. Přesto jsou předváděcí akce stále populární a jejich organizátoři vymýšlejí další fígle, jak z lidí dostat peníze.

3. 6. 2014
Zájezd

Dva dny před odletem na dovolenou se pan Tylč dozvěděl, že se jeho zájezd ruší. Cestovní kancelář hned slíbila, že peníze vrátí. Slib ale nedodržela a brzy zkrachovala. Peněz se nakonec pan Tylč přece jen dočkal, a to od pojišťovny. Radoval se z nich ale jen chvíli.

2. 6. 2014
Plynoměr

Nařknout někoho z podvodu je velmi jednoduché. Své o tom vědí manželé Bakányiovi z Novosedlic, které společnost RWE nařkla z tzv. černého odběru plynu. Obrana proti takovému obvinění je, bohužel, velmi složitá.

29. 5. 2014
Auto

Pan Bidlas z Prahy si na internetu vyhlédl ojeté auto. Na první pohled se zdálo, že koupil výhodně. Postupně ale začal zjišťovat, že skutečnost není až tak růžová. Nejenže neplatilo to, na čem se s prodejcem dohodl, ale ani to, co bylo zapsáno ve smlouvě.

28. 5. 2014
Střecha

Vybraná záloha na opravu střechy a následné zmizení řemeslníka – to spojuje dvě dámy ze Středočeského kraje, které spolu jinak nemají nic společného. Jedna je na tom ale hůř, té totiž řemeslník ještě před zmizením stihl sundat původní střešní krytinu.

27. 5. 2014
Reklamace fotoaparátu

Myslíte si, že když si koupíte dražší věc od renomovaného prodejce a výrobce, že nemůžete mít problém s případnou reklamací? To si myslela i naše respondentka, ale to se velmi zmýlila.

26. 5. 2014
Zuby

Jsou věci, bez kterých se celkem obejdeme. A pak jsou věci, které k životu nutně potřebujeme, například zuby. Když nám naše vlastní doslouží, nezbývá, než si pořídit náhradní. Jak dokáže taková zubní protéza člověka potrápit – své o tom ví paní Bartošková z Teplé u Mariánských Lázní.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
VIII.25
26
27
28
29
30
31
IX1
5
6
7
12
13
14
19
20
21
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.