Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13486  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kauzy

25. 6. 2014
Elektřina a plyn

Manželé Kozákovi z Příbrami uzavřeli před dvěma lety smlouvu s novým dodavatelem elektřiny a plynu. Místo slibované úspory ale na plynu pořádně prodělali. Původní dodavatel jim totiž naúčtovala smluvní pokutu.

23. 6. 2014
Pojštění

Manželé Brožovi z Přeštic u Plzně si platili penzijní připojištění a když jim v roce 2011 skončilo, finanční poradkyně jim nabídla výhodné zhodnocení. S tím nakonec souhlasili. Jenže jak se časem ukázalo, tak výhodná nabídka to ale nebyla.

23. 6. 2014
Telefon

Kupovat elektroniku s velkou slevou se nemusí vždy vyplatit. Přesvědčili se o tom i Pospěchovi. Nový telefon nefungoval, a tak ho hned reklamovali a požadovali vrácení peněz. Peněz se ale nedočkali, protože si ho prý poškodili sami.

19. 6. 2014
Práce III

Už dvakrát jsme vysílali reportáž o firmě, která nabízela práci a slibovala úžasné výdělky, pokud ovšem zájemce nejprve zaplatí poplatek 27 000. Ve výsledku ovšem jediný, kdo vydělal, byla společnost. Nespokojení klienti ale podali trestní oznámení a nás zajímalo, jak vyšetřování policie dopadlo.

18. 6. 2014
Záloha

Před 3 lety přemluvila paní Tůmová manžela, že se na stáří přestěhují z Moravy blíž k dětem. Vyhlédli si byt a realitní makléřce zaplatili zálohu. Zbývalo pár měsíců počkat, podepsat smlouvu, byt doplatit a přestěhovat se. Na první pohled jednoduchý obchod ale přinesl mnoho problémů.

16. 6. 2014
Dům

Pan Štípa toužil po vlastním domě a díky hypotečnímu úvěru to vypadalo, že si sen dokáže také splnit. Dnes má ale místo vytouženého krásného domu jen nedodělanou stavbu a dluh u banky, který bude splácet více než 30 let.

16. 6. 2014
Ruina

Vágní zájem majitelky o svůj dům. Létající tašky ze střechy ohrožují sousedy i náhodné kolemjdoucí. Nezajištěný objekt bez oken a dveří hyzdící jinak malebnou vesnici na severu Čech. Co můžou dělat lidé bydlící v blízkosti takové stavby? Jak se mohou bránit?

11. 6. 2014
Telefon

Pan Šindler si u velkého internetového prodejce koupil nový telefon. Časem se ale na displeji objevila žlutá skvrna, a tak přístroj reklamoval. V servisu po otevření telefonu ale zjistili, že v něm chybí díly. A tak byla reklamace zamítnuta.

10. 6. 2014
Uniforma II

Loni v lednu jsme se v jedné reportáži dozvěděli, že když chcete sloužit v Praze u městské policie, musíte si od ní v podstatě koupit celou uniformu. Tehdy se to nelíbilo inspektorátu práce a dneska se podíváme, jak problém městská policie vyřešila.

9. 6. 2014
Výpověď z bytu

Miroslava Weberová žije v bytě v centru Ostravy celý svůj život. Kdysi to byl výstavní dům a příjemné bydlení. Poměry se ale změnily, když dům koupil nový majitel. Nejprve přestala téct teplá voda, pak bylo odstavené i topení. V domě se neuklízí, nesvítí, nefunguje výtah. A jak vypadá dodávka vody? Tak na to se podívejte.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
IX8
12
13
14
19
20
21
26
27
28
X.1
3
4
5
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.