Kauzy

Pojištění mobilu
18. 1. 2016

Mobilní telefony snad ještě radši než jakékoli jiné přístroje padají na zem. Proti náhodnému poškození si naštěstí můžeme mobil pojistit. A co se stane, když se nám mobil skutečně poškodí?

Rezervace
14. 1. 2016

Klienti cestovní kanceláře si zaplatili dovolenou v hotelu, který se jim v katalogu líbil. Po příletu do Řecka je odvezli do jiného hotelu v jiné oblasti, původní hotel byl prý plný. Ukázalo se ale, že to není pravda. Co všechno si může kancelář vůči zákazníkovi dovolit?

Byt
13. 1. 2016

Zájemci o půdní prostor se domluvili s majiteli bytového domu, že si na půdě vybudují byt. Do stavby investovali miliónové částky, byt jim ale dodnes nepatří a vypadá to, že ani patřit nebude.

Strom
12. 1. 2016

Při silném větru spadl v Hradci Králové mezi obytnými domy vzrostlý smrk. Poškodil tři zaparkovaná auta a jejich majitelé se samozřejmě domáhali náhrady škody. Na první pohled jednoduchý případ se ale táhl více než půl roku.

Měď
11. 1. 2016

Zákazník odvezl do sběrny měděný odpad a očekával platbu na účet. Marně. Majitel sběrny nezaplatil ani po mnoha urgencích.

Střecha
11. 1. 2016

Zaplatili zálohu 210 tisíc na rekonstrukci střechy rodinného domku. Pracovníci firmy sundali střešní krytinu a už se neukázali. Když začalo mrznout, museli si majitelé domu střechu objednat a znovu zaplatit jinde.

Fasáda
10. 12. 2015

Nová omítka má několik odstínů a zatéká kvůli ní do domu. Reklamaci zedník neuznal, navíc se ukázalo, že ani nemá oprávnění podnikat. Jak se může zákazník bránit?

Reklamace auta
8. 12. 2015

K novému autu si přikoupil prodloužení záruční doby. Když u vozu začaly korodovat pochromované díly, dozvěděl se, že záruka se na tuto vadu nevztahuje. Má prodejce pravdu?

Modem
7. 12. 2015

Zákazník si do počítače nainstaloval nejnovější operační systém. Modem pro připojení k internetu dodaný telefonním operátorem ale po aktualizaci přestal fungovat. Má uživatel nárok na bezplatné ukončení smlouvy?

Zabavené auto
7. 12. 2015

Koupili si ojeté auto. Ukázalo se ale, že bývalý majitel ho prodat nesměl, protože byl v exekuci. A co noví majitelé? Ti teď nemají ani auto, ani peníze.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží