Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13851  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kauzy

19. 1. 2015
Kočárek

Manželé Krupičkovi z Jičína si koncem června 2013 koupili dětský kočárek. Brzy ale zjistili, že jedno kolečko dobře nefunguje, a proto kočárek reklamovali. To ale netušili, že řešení reklamace se potáhne do doby, kdy už ho nebudou potřebovat.

15. 1. 2015
Pevná linka

Manželé Laštovičkovi z Prahy používali dlouhé roky k telefonování pevnou linku. Jednoho dne ale uvěřili slibům obchodního zástupce jiného operátora a podepsali novou smlouvu. Pro ně prý výhodnější. Jak se ale ukázalo, zas tak výhodná nebyla.

14. 1. 2015
Prasata

Obec Staré Splavy u Doks je rekreační oblast, kam jezdí na chaty za klidem a čerstvým vzduchem stovky lidí. Ovšem loni v létě měli po siestě. Místo borovic ucítili odér z pětadvaceti prasat. Kdo chatařům pomůže?

12. 1. 2015
Záplavová zóna

V posledních letech se stále častěji objevují menší či větší povodně. Proto také vznikají tzv. záplavové zóny, kde si nikdo nemůže stavět, co chce a jak chce. Ne všichni ale tahle omezení respektují. Soused pana Sedláčka si v záplavové oblasti postavil plot a žádný předpis s ním dnes nehne.

12. 1. 2015
Jazyková škola

Loni v červnu koupil pan Malý své dceři pomaturitní kurz německého jazyka. Kvůli nízkému zájmu se ale nakonec nekonal. Pan Malý samozřejmě předpokládal, že peníze, které zaplatil, dostane zpátky. Jak se ale ukázalo, pro školu to tak samozřejmé není.

10. 12. 2014
Identita II

O krádežích identity jsme vysílali už několik reportáží. Loni v létě jsme pomáhali Josefu Andělovi dokázat, že nemohl spáchat dopravní přestupky, za které dostal pokuty, a že je spáchal někdo jiný. A jak to dopadlo?

10. 12. 2014
Nedostavěný dům

Manželé Gřešíčkovi si chtěli postavit nový dům. Pospíchali, proto se rozhodli pro dřevostavbu. Našli si firmu, která slíbila, že dům na klíč postaví do pěti měsíců. Podepsali smlouvu, zaplatili zálohy a těšili se na nové bydlení. Nedočkali se ho ale dodnes.

4. 12. 2014
Exekutor II

Na některých exekutorech nám vadí, že konají moc aktivně, na jiných, že nekonají. V lednu jsme vysílali o jednom, který odešel z funkce a vzal s sebou všechny spisy, takže rázem zamrzlo 40 000 exekucí. Daly se věci konečně do pohybu?

3. 12. 2014
Nebankovní půjčky II

Nebankovní půjčky nabízejí na internetu nejrůznější společnosti. Oproti bankám půjčku vyřídí rychle. Bez ověření příjmu, bez ručitele, bez nahlížení do registru. Jedinou podmínkou, jak úvěr získat, je složit tzv. kauci. Jak to ale ve skutečnosti funguje?

1. 12. 2014
Příjezdová cesta

Rodina Smutných zjistila, že příjezdová komunikace k jejich domu má být kvůli nové sjezdovce v zimě uzavřena. Cesta je obecní a sjezdovka soukromá. Co když je ale investorem sjezdovky právě starosta obce?

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
II.9
13
14
15
20
21
22
27
28
III.1
6
7
8
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.