Kauzy

Vykradené auto
24. 3. 2016

Majitelce auta ukradli airbag. Jak? Odemkli si ho. Jenže bez zjevného poškození automobilu, a tak pojišťovna odmítla plnění. Nebyla prý překonána překážka.

Tablet
22. 3. 2016

Telefonní operátor prodal zákaznici tablet přesto, že v jejím bydlišti neposkytuje internet. Měl ji na to upozornit?

Bojler
15. 3. 2016

Na internetu si koupil ohřívač vody. Když ho doma namontoval, zjistil, že protéká, a tak ho reklamoval. Vypadá to ale, že největším problémem celé reklamace bude dopravit bojler k prodejci.

Kamna
14. 3. 2016

Takzvaná úsporná japonská kamna. Téma pro Černé ovce už od roku 2005. Prodejci tvrdí, že je lze používat v bytě. Podle zákazníků ale zapáchají. Jak dopadají jejich reklamace?

Slevový portál
10. 3. 2016

Na slevovém portálu si objednal dva flashdisky. Dodnes ale nemá ani zboží, ani své peníze a ukázalo se, že dohnat prodejce bude problém. Adresa jeho sídla je totiž tzv. virtuální.

Záloha na byt
8. 3. 2016

Chtěli koupit byt pro svou dceru. Našli ho v realitní kanceláři, podepsali rezervační smlouvu a zaplatili zálohu 50 000 korun. Z obchodu ale sešlo, a to ne vinou klientů. Přesto realitka vrácení peněz odmítá.

Nevyplacená mzda
7. 3. 2016

Každý, kdo pracuje, chce za svou práci zaslouženou odměnu. Co ale může dělat zaměstnanec, když mu zaměstnavatel odmítá mzdu vyplatit?

Implantáty
7. 3. 2016

Na slevových portálech si můžeme koupit leccos, dokonce i lékařské zákroky. Výhodná nabídka zubních implantátů ale nedopadla tak, jak si zájemci představovali. Za své peníze nemají nové zuby dodnes.

Zrušený zájezd
2. 3. 2016

Koupili si zájezd do Turecka za šedesát tisíc. Dva dny před odletem se dozvěděli, že se zájezd ruší, peníze prý ale cestovka do deseti dnů vrátí. To bylo loni v červenci. Od té doby marně čekají.

Odtah
1. 3. 2016

Pan Dobrovolný zaparkoval své auto kousek od domu a pak se divil. A ne jednou. Poprvé, když mu auto odtáhli a podruhé, když měl za odtah zaplatit, navíc dvakrát.

Další stránky:
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  » 

Vyhledávání v archivu reportáží