Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13901  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kauzy

19. 2. 2015
Lak

Když si koupíme nové drahé auto, tak čekáme, že za svoje peníze dostaneme auto, které bude vysoké ceně i odpovídat. Pan Michal Samec z Prahy měl ale smůlu. Dostal auto, které jako nové nevypadá. A jak dopadla jeho reklamace? I když se všichni zúčastnění snaží najít cestu, jak problém vyřešit, stále ji nenašli.

18. 2. 2015
Zima

Majitele luxusních bytů v Příbrami trápí zima. I když nikdy neměli problém s placením, přesto jsou bez tepla i teplé vody. A to jen proto, že od svého dodavatele tepla chtěli vědět, proč neustále zvyšuje ceny. Když chtěli řádné vyúčtování, tak je odpojil.

17. 2. 2015
Teplá voda

Není nad to dát si v zimě horkou koupel. Pro někoho běžná věc, pro Mülerovy z Prahy luxus, o kterém si mohou nechat jenom zdát. Přitom za teplou užitkovou vodu řádně platí.

16. 2. 2015
Hřiště

Manželé Ocelkovi koupili v e-shopu dětské hřiště. Vsadili na renomovaného výrobce, protože chtěli, aby bylo hřiště pro děti opravdu bezpečné. Když ale z dřevěných částí trčí třísky, moc bezpečné to určitě není. A jak dopadla reklamace?

12. 2. 2015
UPC

Ztráta nebo krádež dokladů přináší řadu starostí a běhání po úřadech. Naše první kroky by ale správně měly vést rovnou na policii. Postupovala tak i paní Bínová. Po šestnácti letech od ztráty se ale přesto dostala do nečekaných problémů, které vyvrcholily exekucí.

11. 2. 2015
Česká kancelář pojistitelů

Tzv. povinné ručení musí platit každý, kdo dle zákona provozuje motorové vozidlo na pozemní komunikaci. V roce 2009 byla zřízena Česká kancelář pojistitelů, ta po nepojištěných vymáhala příspěvek do garančního fondu. Občas se ale stalo, že příspěvek vymáhala i po někom, kdo auto nevlastnil.

10. 2. 2015
Komín

Po roce bydlení v novém bytě si manželé Balogovi pozvali na povinnou kontrolu palivových cest kominíka. Oznámil jim ale, že nemůže komín zkontrolovat, protože v něm chybí revizní otvor. Balogovi proto hned kontaktovali developery, ti ale chybu odmítají.

5. 2. 2015
Realitní kancelář

Paní Horáková našla byt v nabídce realitní kanceláře. Líbil se jí, zaplatila proto rezervační zálohu 80 tisíc korun. Z koupě ale nakonec sešlo, protože realitní makléř neměl pevně domluvenou cenu s prodávajícími. A záloha? Tak tu realitka odmítla vrátit.

4. 2. 2015
Směnky

Přivydělat si na mateřské dovolené? Proč ne! Třeba zprostředkováním půjček a provizemi z prodeje. Na takovýto inzerát odpověděly naše dvě divačky. Stačilo ale, aby podepsaly směnku a místo práce a přivýdělku jim zůstaly jen dluhy.

28. 1. 2015
Lyžařská střediska

Lyžařská střediska v Německu, Rakousku a Česku. Porovnali jsme je a našli rozdíly.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
III.9
13
14
15
20
21
22
27
28
29
IV1
3
4
5
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.