Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 14003  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kauzy

14. 4. 2015
Reklamace dveří

Kvalitní okna a dveře jsou důležitou součástí každé novostavby. Pokud ale dveře nedoléhají a do domu táhne, těžko bude majitel stavby spokojený. Pan Berhédy takové dveře opakovaně reklamoval. Zatím mu to ale není nic platné.

13. 4. 2015
Příspěvek na péči

Kateřina Pavlechová se sama stará o tři děti. Jedenáctiletý Samuel je nemocný a vyžaduje nepřetržitý dohled, i ve škole musí mít asistentku. Přestože se podle lékařů jeho zdravotní stav nezlepšuje, stát matce neustále snižuje příspěvek na péči.

9. 4. 2015
Dům

Paní Benákovou z Prahy by zřejmě nikdy nenapadlo, že ji koupě nového domu dožene až před soud. A už vůbec by ji nenapadlo, že bude mít obstavený účet a nedostane se ke své výplatě. A to vše jen kvůli tomu, že stavební firma postavila dům s vadami.

8. 4. 2015
Makléř II

Na praktiky realitního makléře Jana Jiskry jsme jako první upozornili už vloni na podzim. Domlouval prodej nemovitostí, ale peníze už jaksi pozapomněl svým klientům poslat. Teď spadla klec a přišla si pro něj policie.

8. 4. 2015
Práce

Pro šikanu na pracovišti se u nás vžil anglický termín bossing. Je otázkou, co všechno si může zaměstnavatel vůči zaměstnanci dovolit. Jak se zaměstnanec šikaně může bránit?

2. 4. 2015
Zážitek

Pro mnohé z nás je zážitek tím nejlepším dárkem. Paní Častová chtěla svého manžela také potěšit a koupila mu jízdu v závodním voze na okruhu. Za 3 000 korun se ale svezení nedočkal. Není navíc jediný, kdo na zaplacený zážitek čeká dodnes.

1. 4. 2015
Domény

Pokud chce podnikatel obchodovat a nabízet své služby prostřednictvím internetu v zahraničí, mohou mu pomoct mezinárodní domény. Kolik stojí jejich registrace a provoz? Někdy ale nefungují…

31. 3. 2015
Mateřská dovolená

Paní Miňová pracovala v kadeřnickém salonu. Po roce nastoupila na mateřskou dovolenou a poté na rodičovskou. Po ní se chtěla vrátit do práce, zjistila ale, že salon už neexistuje. Kontaktovala proto majitelku, ta však odmítla cokoliv řešit. Co v takovém případě dělat?

26. 3. 2015
Internetové rádio

Pan Bělka si koupil přijímač na přehrávání internetových rádií. Dva roky fungoval, ale jednoho dne žádnou stanici nenašel. Prodejce reklamaci odmítl. Přestože přístroj neumí přehrávat internetová rádia, je podle něj plně funkční.

25. 3. 2015
Pojistka

Manželé Havlíkovi si chtěli zajistit klidný důchod, a tak si koupili starší statek. Dům řádně pojistili. Po vydatných deštích, které dům poškodily, proto očekávali, že jim pojišťovna škodu uhradí. Ta ale po čase změnila názor.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
V.4
8
9
10
15
16
17
22
23
24
29
30
31
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.