Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13367  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kauzy

24. 2. 2014
Reklama na autě

Snadný výdělek, v podobě peněz za umístění reklamy na osobním autě, by se líbil snad každému. Už málo komu se ale líbí, platit zbytečné peníze agentuře, která vám nakonec žádnou reklamu na auto nedá. Sérii reportáží, které jsme na tohle téma už odvysílali, začala před neuvěřitelnými 10 lety redaktorka Tereza Krásenská. A věřte nebo ne, stejný princip podnikání se udržel dodnes.

19. 2. 2014
Plesnivé byty

Manželé Pexídrovi ze středních Čech hledali rodinné bydlení poblíž hlavního města. A našli ho. Lokalita je sice hezká, nicméně bydlet 5 let v plesnivém bytě, ve kterém se neustále každou zimu objevují plísně, je poměrně dost nepříjemné.

18. 2. 2014
Cesta II

Na podzim loňského roku jsme vysílali reportáž o problému pana Kučíka z Prahy. Ten se dlouhá léta nemohl domluvit se sousedem, kudy vede příjezdová cesta k jeho pozemku. Proto doufal, že spor pomůže vyřešit místní úřad. Jenže domluva s úředníky byla nakonec ještě zdlouhavější než se sousedem. Změnilo se něco po našem natáčení?

17. 2. 2014
Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo za téměř 300 tisíc korun paní Evě Rychlíkové zatím jen přidělává starosti. Už třikrát se během záruční doby pokazilo a firma, která má všechno na starosti, se tváří, že se zas tak moc nestalo.

12. 2. 2014
Topení

Manželé Pechovi žijí už pět let bez funkčního topení. Majitel domu se ale k jeho opravě nebo výměně vůbec nemá, prý z důvodu probíhající krize. Raději se rovnou zbaví domu.

11. 2. 2014
Biokoridor

Loni v červnu jsme vysílali reportáž o biokoridoru v katastru středočeské obce Sedlec. Pro pořádek – biokoridor je území, které umožňuje úkryt a pohyb zvířat a vůbec všeho živého. Místní obyvatele rozzlobila skutečnost, že koncem dubna přijeli dělníci a začali biokoridor likvidovat.

10. 2. 2014
Dřevo

Kdo má židlí, bydlí – a kdo má kamna, topí. Pokud ovšem nenaletí na sliby podvodníků z internetu, kteří nabízejí dřevo za lákavě nízkou cenu. Pak se může stát, že se celou zimu neohřejí.

5. 2. 2014
Podpora

Pan Berounský se dostavil začátkem roku na úřad práce aby si vyzvedl rozhodnutí o výši přiznaných dávek. Místo rozhodnutí se ale dočkal nemilého překvapení. Počítačový systém nefungoval a vyplácení dávek bylo pozastaveno do odvolání.

4. 2. 2014
Prášky na hubnutí II

Loni v květnu jsme vysílali reportáž o paní Maršíčkové. Na internetu si objednala prášky na hubnutí. Přípravek vrátila, a přestože firma na svých stránkách garantovala vrácení peněz, zákaznici se vrátil zpět jen její balíček s výrobkem a poznámkou Adresát neexistuje. A jak to dopadlo?

3. 2. 2014
Stavební povolení

O tom, že stavba domu není nic jednoduchého se přesvědčili manželé Dubští z Olomouce. Dávno už měl bydlet v novém, teď žijí v provizorním bydlení a hlavně v obavách, že o dva miliony, které už je stavba stála, přijdou.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
III.31
IV1
4
5
6
11
12
13
18
19
20
21
25
26
27
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.