Černé ovce

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13515  
Sdílet
| Poslat odkaz

Kauzy

11. 9. 2014
Zepter II

Zhruba po půl roce se vracíme k případu paní Pickové z Plzně. V provozovně firmy Zepter podepsala kupní smlouvu na vodní filtr Edel Wasser za 16 990 korun, po slevě. Pro drahý filtr se rozhodla, protože pracovníci firmy provedli rozbor vody a řekli, že je špatná. Když ale zjistila, že vodu má v pořádku, chtěla pětitisícovou sankci, kterou zaplatila firmě za odstoupení od smlouvy, vrátit.

10. 9. 2014
Hrob

Rodina paní Tamary Hořejšové měla více než sto let hrobku na Vinohradském hřbitově. Přání nejstarší členky rodiny je, aby to bylo i její místo posledního odpočinku. Toto přání jí ale, bohužel, její příbuzní asi nebudou moci splnit, protože jim byla vypovězena nájemní smlouva a hrobka prodána novému majiteli. To vše bez jejich vědomí a souhlasu.

9. 9. 2014
SMS mobile

Telefonní operátoři na nás neustále chrlí nejrůznější nabídky slev či výhodných balíčků. Někdy ale může být těžké rozpoznat nejen to, zda-li je nabídka výhodná, ale překvapit nás může i fakt, že údajný operátor může být obyčejný podvodník.

8. 9. 2014
Navigace

Pan Klazar si koupil nové auto s navigací, ale policie mu ji zabavila, protože měla podezření, že je kradená. Kdyby mu tu navigaci ukradli, možná by na tom byl lépe – aspoň by věděl, na čem je.

8. 9. 2014
Zelená úsporám

Barbora Plšková se vloni rozhodla pro rekonstrukci svého rodinného domku. Firma, kterou si na stavební práce objednala, slíbila i vyřízení dotace Zelená úsporám. Jenže to už je rok a žádost dosud nebyla podána. A termín už opravdu hoří. Příjem žádostí končí posledního října.

3. 9. 2014
Silnice

Obyvatelé jihočeských Lučkovic už několik let marně bojují s Městským úřadem, aby opravil rozbitou silnici, která vede k jejich domům a po níž neprojede ani popelář, ani sanitka. Navíc zjistili, že jen kousek od nich se v obci na místě polních cest budují hned tři nové komunikace, které ale končí v polích.

3. 9. 2014
Trvalý pobyt

Paní Dallal z Prahy se letos v zimě nestačila divit. Na její adresu se totiž k trvalému pobytu nahlásil někdo, koho nikdy neviděla a ani o něm nikdy neslyšela. A šlo to velmi snadno. Naopak, zbavit se nezvaného nájemníka už tak snadné nebylo.

1. 9. 2014
Reklamace auta

Pan Dvořáček si koupil nové auto. Během první jízdy zjistil, že vibruje volant, a místo aby auto jelo rovně, zatáčí doprava. Potvrdil to i soudní znalec. Prodejce trvá na tom, že auto jede rovně, a dokládá to posudkem od jiného znalce, který v autě nikdy nejel.

1. 9. 2014
Pokuta

Pan Flaška dostal po půl roce výzvu k zaplacení pokuty. Jeho vůz prý jel vyšší než povolenou rychlostí. Žádal o předložení důkazů, ale dočkal se jen šokující odpovědi. Prý není účastníkem řízení, proto mu úředníci nejsou povinni umožnit nahlédnout do spisu.

25. 6. 2014
Zelená káva

Internetové vyhledávače se hemží nabídkami na přípravky na hubnutí. Společné mají jedno. Garantují úbytek váhy v krátké době, bez diet a cvičení. A navíc, pokud se nám přece jenom zhubnout nepodaří, vrátí nám peníze zpět.

Další stránky:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »

Stopáž: 13 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST
Žánr: Magazín
Další díly ve vysílání
IX29
X.1
3
4
5
10
11
12
17
18
19
24
25
26
Související pořady
Edice ČT
Dlužník v Paláci knih Luxor

V pondělí 6. října proběhl v Paláci knih Luxor v Praze křest a autogramiáda knihy Vlado Štancela Dlužník a jiné povídky z natáčení.