Zpravodajství Brno

Tango favorita z Chrudimi nepřekvapilo a ve finále prohrává 0:1

Chrudim – Futsalisté Chrudimi potvrdili roli favorita a finálovou sérii ligového play off proti brněnskému Tangu zahájili na domácí půdě vítězstvím 4:2. Připsali si tak již 29. vítězství v sezoně. Druhý zápas je na programu v pondělí v Brně, hraje se na tři vítězství.

Radost futsalistů Chrudimi

Chrudim nastoupila i s čerstvým vítězem UEFA Futsal Cupu, do východočeského týmu se totiž z kazašského Kajratu Almaty vrátil Brazilec Cacau. První ale skórovali hosté, už ve druhé minutě se trefil brněnský kapitán Belej.

Bratři Roman a Michal Marešové však už do poločasu otočili stav na 2:1, navíc brankář hostů Zrzavý dostal v 18. minutě červenou kartu za oplácení. Ve druhé půli pak vítězství favorita pojistili Koudelka a Dentinho.

FK ERA-PACK Chrudim - FC Tango Brno

Chrudim tak vyhrála i 29. zápas v tomto ligovém ročníku. V základní části neztratili obhájci titulu ani bod a v průměru nastříleli přes devět branek na zápas, ve vyřazovacích bojích pak bez zaváhání přešli přes Slavii i Vysoké Mýto.

Finále play off první futsalové ligy - 1. zápas:

ERA-PACK Chrudim - Tango Brno 4:2 (2:1)
Branky: 7. R. Mareš, 19. M. Mareš, 27. Koudelka, 29. Dentinho - 2. Belej, 28. Seidler. ČK: 18. Zrzavý (Tango).