Výherci losování — Sledovanost a spokojenost — Vše o ČT — Česká televize

Sledovanost a spokojenost

Sledovanost a spokojenost

  • S jakým ohlasem se u diváků setkávají pořady vysílané Českou televizí?
  • Metodika výzkumu sledovanosti a spokojenosti, analýzy, grafy a statistiky

Seznam vylosovaných respondentů výzkumu spokojenosti diváků České televize za 3. čtvrtletí 2018

Seznam vylosovaných respondentů výzkumu spokojenosti diváků České televize za 3. čtvrtletí 2018

Výherci hlavních cen

3D LED televizor
Ondřej Liška, Plzeň

Tablet
Jiří Tlach, Těšovice

Notebook
Dominik Arpáš, Čáslav

Mobilní telefon
Jan Novák, Hořice

Dárkové balíčky obdrží tito respondenti:

· Emílie Hasmanová, Praha

· Naděžda Černochová,Ostrava

· Eva Babovcová, Jablůnka

· Miloš Hrabal, Olomouc

· Pavel Jurečka, Příbor

· Martin Zach, Jablonec nad Nisou

· Věra Pánová, Nová Včelnice

· Libor Macků, Hodonín

· Růžena Šedová, Bříství

· Eliška Mokolo, Č.Budějovice

· Beata Paszová, Třinec

· Bohumír Posolda, Mikulov

· Iveta Šmídová, Uherský Brod

· Ladislav Bodnaruk, Ostrava

· Zdeněk Boštík, Praha

· Oldřich Lžičař, Libchavy

· Věra Dobiášová, Prachatice

· Dana Kleinová, Horažďovice

· Hana Hofmanová, Dobré

· Jana Hosnedlová, Plzeň

· Květoslava Spáčilová, Vitčice

· Pavlína Pastyříková, Hradec Králové

· Pavel Marek, Chrudim

· Vladimíra Fojtíková, Blatnice pod Sv.Ant.

· Vladimír Vahalík, Brno

· Nina Křížová, Radešínská Svratka

· Andrea Klepetková, Týnec nad Labem

· Karolína Svobodová, Týnec nad Sázavou

· Eva Kostková, Třinec

· Karel Gregor, Chrudim

· Radek Benda, Ústí nad Orlicí

· Michal Bureš, Č.Budějovice

· Kateřina Vávrová, Neratovice

· Miloš Čižmář, Určice

· Zdena Koubová, Kostelec nad Orlicí

· Jarmila Latíková, Čejkovice

· Jiří Herout, Opařany

· Iveta Solčíková, Nové Město nad Metují

· Marie Šponerová, Kateřinice

· Milena Chrastná, Žiželice

· Helena Jarochová, Úvaly

· Tomáš Brenkus, Mikulov

· Romana Radimská, Praha

· Anna Fischerová, Hradec Králové

· Jiří Kozák, Brandýs nad Orlicí

· Ludvík Bandík, Vimperk

· Alena Stadlbauerová, Olomouc

· Jitka Kremplová, Jasenná

· Eva Vaněčková, Č.Budějovice

· Jiří Jonáš, Chřibská

Losování proběhlo dne 24. října 2018 v útvaru Analýz a výzkumu ČT. Všem vylosovaným gratulujeme k výhře a ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Pravidla slosování