Výherci losování — Sledovanost a data o vysílání — Vše o ČT — Česká televize

Sledovanost a spokojenost

Sledovanost a data o vysílání

  • S jakým ohlasem se u diváků setkávají pořady vysílané Českou televizí?
  • Metodika výzkumu sledovanosti, odložené sledovanosti, spokojenosti a statistiky o vysílaných pořadech ČT

Seznam vylosovaných respondentů výzkumu spokojenosti diváků České televize za 1. čtvrtletí 2019

Výherci hlavních cen

3D LED televizor
Věra Hrobaříková, Konstantinovy Lázně

Tablet
Miroslav Suchý, Lysá nad Labem

Notebook
Vendula Goliášová, Brno

Mobilní telefon
Jana Staňková, Jindřichův Hradec

Dárkové balíčky obdrží tito respondenti:

· Petr Fišer, Uherské Hradiště

· Karel Vavruška CSc., Nezamyslice

· Alena Vakrčková, Vsetín

· Hana Ruchařová, Průhonice

· Vlastimila Binková, Jablonec nad Nisou

· Soňa Klapetková, Ostrava

· Daniela Gašparová, Bohumín

· Jarmila Hanzlíčková, Plzeň

· Adam Neklapil, Opava

· Marie Bednářová, Jiřice

· Jana Pešáková, Vyškov

· Karel Roháček, Větřní

· Jitka Froňková, Osek

· Ivo Kotlán, Znojmo

· Anežka Šafářová, Lomnice nad Lužnicí

· Hana Beránková, Lovosice

· Miroslav Krba, Krhová

· Zdeňka Rückerová, Liberec

· Anna Březinová, Počátky

· Josef Bartoš, Očelice

· Renata Ježková, Rudná

· Veronika Řepková, DiS., Kunín

· Michaela Mikulenková, Počenice-Tetětice

· Věra Andělová, Náchod

· Barbora Košnarová, Třinec

· Lenka Čepeláková, Kutná Hora

· Věra Sedláčková, Třebíč

· Josef Hrbáček, Rokycany

· Michal Axmann, Frýdek-Místek

· Ludmila Jansová, Trhové Sviny

· Jana Kvapilová, Brno

· Jaroslav Josífek, Plasy

· Jan Gregorek, Kněževes

· Ludmila Trupová, Libčeves

· Václav Rada, Ostrava

· Bohuslava Barabášová, Rožnov p/Radh.

· Ladislava Dufková, Pardubice

· Markéta Halagačková, Ostrava

· Miroslava Šímová, Lnáře

· Štěpán Pala, Pardubice

· Ludmila Palusiaková, Ústí nad Labem

· Renata Turčeková, Jetřichovice

· Tomáš Urban, Jindřichův Hradec

· Jaroslava Machalínková, Kyjov

· Martin Marek, Doksy

· Hana Ochotnická, Jirkov

· Věra Stejskalová, Opařany

· Lukáš Hrdina, Plzeň

· Eduard Gattis, Krnov

· Lukáš Zoubek, Ostrava

Losování proběhlo dne 15. dubna 2019 v útvaru Analýz a výzkumu ČT. Všem vylosovaným gratulujeme k výhře a ještě jednou děkujeme za spolupráci!

Pravidla slosování