Kde jsem:

Tiskové zprávy — Média — Vše o ČT — Česká televize

Tiskový servis pro novináře

Tiskový servis pro novináře

  • Tiskové zprávy, programové plány, fotoservis, pozvánky
  • Zdroj dat sledovanosti:
    ATO – Nielsen Admosphere

7. 10. 2004

Ocenění pro pořad ČT Toulavá kamera

Týdeník České televize Toulavá kamera získal na 37. ročníku mezinárodního filmového festivalu turistických filmů a videí TOURFILM a 11. ročníku národního festivalu TOUR REGION FILM 2004 v Karlových Varech cenu GRAND PRIX národní soutěže filmů.

Týdenní mozaiku o zajímavých místech a lidech ze všech koutů naší země Toulavá kamera nabízí Česká televize divákům každou neděli dopoledne na ČT1 od roku 2003. Autorkou pořadu je Iveta Toušlová, která je zároveň dramaturgyní a magazín moderuje střídavě s Josefem Maršálem v režii Hanuše Hackenschmieda. Magazín vzniká ve spolupráci s regionálními studii.
TOURFILM je nejstarším filmovým festivalem turistických filmů na světě. Součástí festivalu je nejen filmová a video soutěž představující filmy z regionů a měst z celého světa, filmy na téma komerční turistiky nebo televizní cestovatelské filmy, ale také multimediální soutěž. Součástí mezinárodního festivalu je i národní festival TOUR REGION FILM, kde soutěží nejlepší národní filmy, CD-ROMy a webové stránky.
Martin Krafl
Tiskový mluvčí ČT