České regionální redakce — Zpravodajství — Zpravodajství a sport — Lidé — Vše o ČT — Česká televize

Vedení redakce

Roman OndrůjRoman Ondrůjšéfredaktor regionálního zpravodajství
Karel ŠkrabalKarel Škrabalzástupce šéfredaktora regionálního zpravodajství
Aleš HazukaAleš Hazukavedoucí redaktor – regiony Jihozápad
Michal KlokočníkMichal Klokočníkvedoucí redaktor – regiony Severovýchod

Editoři

Lucie RosíLucie Rosíeditorka – Události v regionech
Beáta JurigováBeáta Jurigováeditorka – Události v regionech
Denis GaidošDenis Gaidošeditor – Události v regionech
Pavel BenešPavel Benešeditor – web

Moderátoři

Redaktoři

Redakce Praha a Střední Čechy

Na hřebenech II 1133/2, 147 00  Praha 4-Podolí
e-mail: redakce.strednicechy@ceskatelevize.cz

Renáta SikorováRenáta Sikorováredaktorka – sociální sítě

Redakce Hradec Králové

Eliščino nábřeží 375/1, Hradec Králové
e-mail: redakce.hradec@ceskatelevize.cz

Michal KlokočníkMichal Klokočníkvedoucí redaktor
Pavla KosíkováPavla Kosíkovámoderátorka
Petra SlezákováPetra Slezákováeditorka – sociální sítě
Václav SvobodaVáclav Svobodaredaktor, moderátor

Redakce Chomutov

Jiráskova 5338, 430 03 Chomutov
e-mail: redakce.chomutov@ceskatelevize.cz

Redakce Liberec

Americká 869/76, 460 10 Liberec 10
e-mail: redakce.liberec@ceskatelevize.cz

Redakce Pardubice

Rožkova 120, 530 02 Pardubice
e-mail: redakce.pardubice@ceskatelevize.cz

Erik KnajflErik Knajflredaktor

Redakce Trutnov

Hradební 12, 541 01 Trutnov
e-mail: redakce.trutnov@ceskatelevize.cz

Redakce Ústí nad Labem

Brněnská 19, 400 01 Ústí nad Labem
e-mail: redakce.usti@ceskatelevize.cz

Ivo BránišIvo Bránišredaktor
Lucie HeyzlováLucie Heyzlováredaktorka

Redakce České Budějovice

Vrbenská 2, 370 06 České Budějovice
e-mail: redakce.budejovice@ceskatelevize.cz

Radim BártůRadim Bártůmoderátor
Aleš HazukaAleš Hazukavedoucí redaktor
Martin BenešMartin Benešeditor sociálních sítí

Redakce Jihlava

Legionářů 10, 586 46 Jihlava
e-mail: redakce.jihlava@ceskatelevize.cz

Redakce Karlovy Vary

Závodní 353/88, 360 21 Karlovy Vary
e-mail: redakce.vary@ceskatelevize.cz

Redakce Klatovy

Luby-Sídl. Jih 173 Luby, 339 01 Klatovy
e-mail: redakce.klatovy@ceskatelevize.cz

Redakce Plzeň

Nám. Míru 10, 320 02 Plzeň 2
e-mail: redakce.plzen@ceskatelevize.cz

Redakce Tábor

Děkanská 302/3, 390 01 Tábor 1
e-mail: redakce.tabor@ceskatelevize.cz