Kde jsem:

Den otevřených dveří — Vše o ČT — Česká televize

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

  • Přijďte se podívat, kde vznikají pořady České televize!
  • 8. května 2019 v Praze, Brně a Ostravě

Ve středu 8. května máte jedinečnou šanci si prohlédnout, kde a jak pro vás vznikají vaše oblíbené pořady. Kromě příležitosti podívat se do netradičních prostor České televize, kde pro vás chystáme oblíbené televizní pořady, na vás čeká den plný her, soutěží, vystoupení, písniček nebo setkání s vašimi oblíbenými moderátory a herci.

Den otevřených dveří v Praze – Praha 4, Kavčí Hory

  • 3 prohlídkové trasy + 1 bezbariérová
  • vstup 9:00–18:00 | z důvodu přípravy Událostí je poslední vstup na trasu Zpravodajství v 15.30
Den otevřených dveří 2013 Den otevřených dveří 2013 Den otevřených dveří 2013

Modrá trasa

Přenosová a osvětlovací technika | připomenutí 30. výročí Sametové revoluce | Jan Palach | zámečnická a truhlářská dílna | Planeta YÓ | Studio Kamarád | Občanka | Zázraky přírody | Kouzelná školka | Dukla 61 | hudební studio A | výstavy scénografie – Filmová kriminalistická práceZbrojíři a brnění | vězeňská cela Rapl II |sklad dobového nábytku | Kouzelník Žito

Červená trasa

Jan Palach | StarDance | výstava Procházka historií televizní techniky | Sama doma | Vodník | Kouzelník Žito | Kostymérna, maskérna | Rédl | výstava scénografie Vývoj kostýmů | režie studií | Pošta pro Tebe | Máte slovo | Planeta YÓ | Kouzelná školka | model Kavčích hor | Nabarvené ptáče | Most! | kamerový jeřábmotocykl

Bezbariérová trasa

přenosová a osvětlovací technika | připomenutí 30. výročí Sametové revoluce | Jan Palach | Pošta pro Tebe | Máte slovo | Planeta YÓ | Kouzelná školka | Studio Kamarád | Občanka | Zázraky přírody | videotéka | střižna

Tato trasa je určena výhradně pro handicapované osoby.

Trasa Zpravodajství

filmová laboratoř | Studio 6 – dekorace Události| Velín

Den otevřených dveří 2013 Den otevřených dveří 2013 Den otevřených dveří 2013

Ve vnitřních prostorách ČT je zakázáno kouřit. Platí také zákaz vstupu se psy, jídlem, zbraněmi a výbušninami.

Vzhledem k prostorovým možnostem v budovách ČT počítejte s tím, že pokud přijdete na Den otevřených dveří s velkým batohem nebo kočárkem, budete jej před vstupem do vnitřních prostor ČT muset zanechat v úschovně.

V případě jakéhokoli problému se neváhejte obrátit na nejbližšího pořadatele. Děkujeme za pochopení

Venkovní program

V areálu České televize naleznete nejrůznější volně přístupná stanoviště, kde bude po celý den připraven tematický program za účasti oblíbených tváří České televize. I vy si jistě vyberete z naší bohaté nabídky, kterou vás bude po celý den provázet moderátorka Marcela Augustová.

Program na hlavním pódiu:

9:00 oficiální přivítání a zahájení Dne otevřených dveří
9:15 Přivítání generálním ředitelem ČT
9:30 Písničkohraní
10:00 Yellow Sisters
11:00 Yellow Sisters
11:45 Taneční hrátky
12:15 Písničkohraní
12:45 Projekce Večerníčků
13:00 Bublinář
13:30 Zázraky přírody – křest hry a vystoupení fakíra Fjodora
14:00 Samson Lenk
14:30 Taneční hrátky
15:00 Agent v kapse
15:40 Taneční škola StarDance – L. N. Návorková a M. Padevět, V. Lálová a M. Dědík
16:20 Pěvecký sbor ČT
16:30 Projekce Večerníčků
17:00 koncert Mekyho Žbirky
Den otevřených dveří 2013 Den otevřených dveří 2013 Den otevřených dveří 2013

Kromě programu na podiu jsme pro vás připravili:

Podium | Taneční škola StarDance | Zázraky přírody | Tajemství těla | Kde domov můj | Autogramiády | Kinostan | www.decko.cz | Fotokoutek | Občerstvení | Obchod Edice ČT | Sportovní aktivity | Velká sportovní soutěž | Hasiči ČT a v Galerii ČT výstavu Filmohrátky s ČT a Obchod Edice ČT

Taneční škola StarDance

9:30 – 11:15 Alice Stodůlková + Michal Kurtiš
11:15 – 13:00 Veronika Lálová + Marek Dědík
13:00 – 14:45 Lenka Nora Návorková + Michal Padevět
14:45 – 16:30 Daniela Písařovicová + Michal Mládek

Program autogramiád

10:00 – 11:00 Nora Fridrichová (168 hodin)
Jolka Krásná (ČT24)
Alena Zárybnická (Počasí)
Linda Bartošová (ČT24)
Jiří Václavek (ČT24)
Jan Smetana (ČT sport)
11:00 – 12:00 Lukáš Příkazký
Alexej Pyško
Magda Reifová (Kouzelná školka)
Petr Vacek (Tajemství těla)
Hana Scharffová (Horizont ČT24)
Barbora Kroužková (ČT24)
12:00 – 13:00 Barbora Černošková (ČT sport)
Petr Vichnar (ČT sport)
Pavel Čapek (ČT sport)
Vojtěch Bernatský (ČT sport)
Vladimír Kořen (Zázraky přírody)
Eva Radilová (Zprávičky)
Jakub Voříšek (Zprávičky)
13:00 – 14:00 Klára Melíšková
Daniela Písařovicová (Události)
Iveta Toušlová (Toulavá kamera, Gejzír)
Stanislava Lekešová (Sama doma)
Jana Havrdová (Sama doma)
Daniel Stach (Hyde Park Civilizace, Věda 24)
Jan Onder (StarDance)
14:00 – 15:00 Václav Neužil
Vladimír Škultéty
Světlana Witowská (Události)
Anetta Kubalová (Objektiv)
Vendula Krejčová (Objektiv)
Martin Řezníček (Události)
Michal Kubal (Události)
15:00 – 16:00 Petra Křížková (Události v kultuře)
Mariana Kopecká (ČT24)
Jakub Szántó (ČT24)
Tomáš Drahoňovský (ČT24)
Daniel Takáč (ČT24)
Jiří Svoboda (Události v kultuře)
16:00 – 17:00 Zuzana Tvarůžková (ČT24)
Tereza Kručinská (ČT24)
Jakub Železný (Události)
Václav Moravec (Otázky VM, Fokus VM)
Marek Wollner (Reportéři ČT)
Václav Jílek (Agent v kapse)