Seřadit obráceně

Všechna vysílání pořadu celém TV programu

• Archiv Z 1991: Crvena zvezda Bělehrad - Olympique MarseilleArchiv Z 1991: Crvena zvezda Bělehrad - Olympique Marseille

Archiv Z 1991: Crvena zvezda Bělehrad - Olympique Marseille

Finále Poháru mistrů evropských zemí 1991 bylo v mnoha ohledech zvláštní. Oba soupeři do něj postoupili poprvé. Olympique Marseille s výborným střelcem Jeanem-Pierrem Papinem a Crvena Zvezda Bělehrad toužící po velké úspěchu, který ovšem měl být pro jugoslávskou kopanou poslední. Obavy z protiútoků soupeře vedly jugoslávského kouče Ljupka Petroviče ke zvláštní taktice. Z finále se dochoval ucelený záznam i s původním komentářem Karola Poláka. Redaktor: Robert Záruba, režijní úprava 2020: Jan Celner

Pondělí 20. 7. 2020

12:35

97 minut HD
  • Archiv Z 2004: Portugalsko - ŘeckoArchiv Z 2004: Portugalsko - Řecko

Archiv Z 2004: Portugalsko - Řecko

První velké finále v kariéře Cristiana Ronalda zastínilo největší překvapení v historii ME. Řecko přešlo přes Španělsko ve skupině, Francii a Česko v play off. Německý kouč Otto Rehhagel triumfoval s obrannou taktikou, která dráždila hráče i fanoušky ostatních týmů. Který z finalistů vyhraje svou první velkou fotbalovou trofej? Finále ME 2004 Portugalsko-Řecko komentovali v Lisabonu Jaromír Bosák a Vladimír Táborský. Redaktor Robert Záruba, režijní úprava 2020 Petr Musil

08:10

113 minut STHD

06:00

97 minut HD
  • Archiv Z 2004: Česko - ŘeckoArchiv Z 2004: Česko - Řecko

Archiv Z 2004: Česko - Řecko

Bomba Tomáše Rosického do tyče, těsná řecká obrana a osudové zranění kapitána českého týmu Pavla Nedvěda. Po skvělých obratech zápasů ve skupině a perfektně zvládnutém čtvrtfinále bojoval český tým v semifinále ME s nepřízní osudu a také největším překvapením ME 2004. Drama s Řeckem rozhodl tzv. Stříbrný gól. Bitvu o finále komentovali v Portu Pavel Čapek a Vladimír Táborský. Redaktor Robert Záruba, režijní úprava 2020 Petr Musil

Sobota 18. 7. 2020

17:30

118 minut STHD

08:25

Pátek 17. 7. 2020 po půlnoci

03:30

Pátek 17. 7. 2020

20:55

113 minut PSTHD

09:20

Čtvrtek 16. 7. 2020 po půlnoci

02:10

Čtvrtek 16. 7. 2020

20:10

118 minut PSTHD
  • Archiv Z 2004: Česko - DánskoArchiv Z 2004: Česko - Dánsko

Archiv Z 2004: Česko - Dánsko

Po skvělých výkonech a třech vítězstvích ve skupině ME 2004 nastupoval český tým jako favorit čtvrtfinále s Dánskem. V prvním poločase se mu ale hra nedařila. Změnu po přestávce diktovaly útočné osobnosti mužstva Pavel Nedvěd, Karel Poborský, Jan Koller a Milan Baroš, který se tímto zápasem usadil na 1. místě tabulky střelců. Čtvrtfinále ME 2004 Česko-Dánsko komentovali v Portu Jaromír Bosák a Vladimír Táborský. Redaktor Robert Záruba, režijní úpravy 2020 Petr Musil

Úterý 14. 7. 2020

08:25

102 minut STHD

Pondělí 13. 7. 2020 po půlnoci

02:05

Pondělí 13. 7. 2020

20:15

102 minut PSTHD
  • Archiv Z 2004: Česko - NěmeckoArchiv Z 2004: Česko - Německo

Archiv Z 2004: Česko - Německo

Záznam utkání základní skupiny na ME ve fotbalu 2004

08:25

103 minut STHD

Neděle 12. 7. 2020 po půlnoci

02:10

• Archiv Z 1984: Dukla Praha - Metaloplastika ŠabacArchiv Z 1984: Dukla Praha - Metaloplastika Šabac

Archiv Z 1984: Dukla Praha - Metaloplastika Šabac

V Dukle Praha dozrála v roce 1984 generace skvělých házenkářů. Mužstvo legendárního kouče Jiřího Víchy postoupilo do finále Poháru mistrů evropských zemí. Soupeřem byl nejlepší klub 80. let Metaloplastika Šabac s aktuální sérií 53 vítězství a 3 remíz. Dva zápasy o nejprestižnější klubovou trofej vstoupily do dějin házené. Odveta v Šabacu se proměnila v historické drama s nečekanou pointou. Finále PMEZ v házené líčil divákům 1. dubna 1984 Petr Vichnar, jeho původní komentář se ovšem nedochoval. V roce 2020 komentoval Petr Vichnar finále znovu, spolu s účastníkem zápasu Michalem Bardou. Redaktor Robert Záruba, režijní úprava 2020 Petr Musil

00:45

85 minut HD

Neděle 12. 7. 2020

20:15

103 minut PSTHD

16:35

85 minut HD
  • Archiv Z 2004: Česko - NizozemskoArchiv Z 2004: Česko - Nizozemsko

Archiv Z 2004: Česko - Nizozemsko

Nikdy v historii nedokázal národní tým na velkém turnaji otočit zápas, ve kterém prohrával o 2 branky. Petr Čech, Pavel Nedvěd, Karel Poborský, Milan Baroš a Vladimír Šmicer se o strhující obrat pokusili v nejpozoruhodnějším utkání skvělé fotbalové generace. Utkání Česko - Nizozemsko v základní skupině ME 2004 v Aveiru komentovali Jaromír Bosák a Vladimír Táborský. Redaktor Robert Záruba, režijní úpravy 2020 Petr Musil