TV program

Filtr pořadů

tek 20. 8. 2004

  • Dnes
  • Zavřít
  • po
  • út
  • st
  • čt
  • so
  • ne

    00:00

    • 06:00

      • 07:30

        OH ATÉNY 2004

        Olympijské studio

        Časy vysílání přímých přenosů a záznamů jsou orientační a po dobu konání OH Atény 2004 nebude Česká televize poskytovat na programu ČT2 kód VPS. Děkujeme za pochopení.

        s moderátorem Robertem Zárubou vám nabízí přímé přenosy a záznamy soutěží sedmého dne Her XXVIII. olympiády:

        07.30 Atény z antény - aktuální informace z Českého olympijského domu
        07.45 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        07.55 Program studia OH 2004
        ŽIVĚ Z ATÉN
        08.00 Atletika (20km chůze M, sedmiboj - přímý přenos)
        09.00 Vodní slalom (semifinále C2 - přímý přenos)
        09.25 Atletika (20km chůze M, sedmiboj - přímý přenos)
        09.35 Vodní slalom (semifinále K1 - přímý přenos)
        10.15 Atletika (20km chůze M, sedmiboj - přímý přenos)
        10.35 Vodní slalom (finále C2 - přímý přenos)
        10.50 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        11.00 Vodní slalom (finále K1 - přímý přenos)
        11.25 Střelba (finále sportovní malorážka 3x20 Ž - přímý přenos)
        12.40 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        12.50 Program studia OH 2004
        ŽIVĚ Z ATÉN
        13.00 Stolní tenis (finále čtyřhra Ž - přímý přenos)
        13.30 Střelba (finále libovolná malorážka vleže M - přímý přenos)
        14.40 Plážový volejbal (osmifinále M - přímý přenos)
        15.20 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        15.30 Program studia OH 2004
        ŽIVĚ Z ATÉN
        15.35 Česko - Korea (basketbal Ž - přímý přenos)
        v přestávce: Dráhová cyklistika (finále 500 m s pevným startem Ž)
        Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků

    12:00

    16:00

    • 16:00

      • 16:00

        OH ATÉNY 2004

        Olympijské studio

        pokračování:
        17.30 Dráhová cyklistika (finále 1 km s pevným startem - přímý přenos)
        17.50 Judo (Ž +78kg, M +100kg - záznam)
        18.05 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a zajímavých výsledků
        18.20 Program studia OH 2004
        ŽIVĚ Z ATÉN
        18.25 Plavání (finále: 200m znak Ž, 100m motýlek M, 800m volný způsob Ž, 50m volný způsob M - přímý přenos)
        19.40 Atletika (sedmiboj, finále 10000m M - přímý přenos)
        22.15 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a zajímavých výsledků
        22.25 Program studia OH 2004
        22.30 Skoky na trampolíně Ž (záznam)
        22.40 Češi v akci - vše podstatné o české výpravě, výkony, výsledky a dojmy českých sportovců
        23.00 Míčové hry
        23.30 Atény z antény - aktuální informace z Českého olympijského domu
        23.45 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a zajímavých výsledků
        00.00 Olympijský ring - nejzajímavější boxerské duely dne
        00.25 Program studia OH 2004

    20:00

    24:00