TV program

Filtr pořadů

Neděle 15. 8. 2004

  • Dnes
  • Zavřít
  • po
  • út
  • st
  • čt
  • so
  • ne

    00:00

    • 06:00

      • 07:30

        OH ATÉNY 2004

        Olympijské studio

        Časy vysílání přímých přenosů a záznamů jsou orientační a po dobu konání OH Atény 2004 nebude Česká televize poskytovat na programu ČT2 kód VPS. Děkujeme za pochopení.

        s moderátorem Vojtěchem Bernatským vám nabízí přímé přenosy a záznamy soutěží druhého dne Her XXVIII. olympiády:

        07.30 Atény z antény - aktuální informace z Českého olympijského domu
        07.45 Rychlý přehled -zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        07.55 Program studia OH 2004
        ŽIVĚ Z ATÉN
        08.00 Angola - Litva (basketbal M - přímý přenos)
        v přestávce: Veslování - rozjížďky
        Plavání - rozplavby
        9.45 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        9.50 Program studia OH 2004
        9.55 Plážový volejbal Ž (přímý přenos)
        10.40 Střelba (vzduchová pistole Ž - přímý přenos)
        11.10 Tenis (přímý přenos)
        12.30 Střelba (trap M - přímý přenos)
        13.15 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        13.25 Program studia OH 2004
        ŽIVĚ Z ATÉN
        13.30 Argentina-Francie (volejbal M - přímý přenos)
        14.30 Cyklistika (silniční závod Ž - přímý přenos)
        vstup: Sportovní gymnastika (kvalifikace Ž - přímý přenos)

        Délka: 510 minutL

    12:00

    16:00

    • 16:00

      • 16:00

        OH ATÉNY 2004

        Olympijské studio

        17.30 Judo (Ž 52kg, M 66kg - záznam)
        18.00 Atény z antény - aktuální informace z Českého olympijského domu
        18.10 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        18.25 Program studia OH 2004
        ŽIVĚ Z ATÉN
        18.30 Plavání (finále - 100m motýlek Ž,100m prsa M, 400m volný způsob Ž, 4x100m volný způsob M - přímý přenos)
        20.25 Sportovní gymnastika (kvalifikace Ž - přímý přenos)
        21.15 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        21.25 Dánsko-Francie (házená M - přímý přenos)
        22.10 Plážový volejbal (přímý přenos)
        22.40 Češi v akci - vše podstatné o české výpravě, výkony, výsledky a  dojmy českých sportovců
        23.00 Program studia OH 2004
        23.05 Míčové hry
        23.30 Atény z antény - aktuální informace z Českého olympijského domu
        23.45 Rychlý přehled - zpravodajský blok medailových disciplín a  zajímavých výsledků
        00.00 Olympijský ring - nejzajímavější boxerské duely dne
        00.25 Program studia OH 2004

        Délka: 510 minutL

    20:00

    24:00