TV program

Filtr pořadů

Neděle 10. 8. 2008

  • Dnes
  • Zavřít
  • po
  • út
  • st
  • čt
  • so
  • ne

    00:00

    • 06:00

      • 04:00OH Peking 2008

        OH Peking 2008

        Olympijské studio

        Časy vysílání přímých přenosů a záznamů jsou orientační a po dobu konání nebude Česká televize poskytovat na programu ČT2 kód VPS. Děkujeme za pochopení.

        s moderátorem Petrem Vichnarem vám nabízíme přímé přenosy a záznamy soutěží druhého dne Her XXIX. olympiády:

        04.00 Plavání (400m polohový závod, finále - přímý přenos)
        05.30 Sportovní gymnastika (kvalifikace Ž - záznam)
        06.00 Střelba (vzduchová pistole Ž, finále - přímý přenos)
        06.30 Srbsko - Rusko (volejbal M - záznam)
        08.00 Cyklistika (silniční závod Ž - přímý přenos)
        09.00 Střelba (trap M, finále - přímý přenos)
        11.15 Lukostřelba (finále ženských týmů - přímý přenos)
        12.00 Skoky do vody (3m prkno, dvojice Ž - záznam)
        12.30 Plavání (rozplavby - přímý přenos)
        14.10 Judo (Ž do 52 kg, M do 66 kg - záznam)
        14.30 Sportovní gymnastika (kvalifikace Ž - přímý přenos)
        15.25 Šerm (kord M, finále - záznam)
        15.45 Jachting (třída Finn, 3. + 4. závod - záznam)
        16.15 USA - Čína (basketbal M - přímý přenos)

    • 06:00

      • 03:00OH Peking 2008

        OH Peking 2008

        Olympijský speciál

        Časy vysílání přímých přenosů a záznamů jsou orientační a po dobu konání nebude Česká televize poskytovat na programu ČT4 Sport kód VPS. Děkujeme za pochopení.

        03.00 Chorvatsko-Španělsko (házená M - přímý přeno)
        04.30 Srbsko-Rusko (volejbal M - přímý přenos)
        06.00 Badminton (dvouhry M a Ž - přímý přenos)
        07.30 Plážový volejbal (přímý přenos)
        08.30 Skoky do vody (3m prkno, dvojice Ž - přímý přenos)
        09.40 Badminton (dvouhry M a Ž - záznam)
        10.40 Litva-Argentina (basketbal M - přímý přenos)
        12.30 Fotbal (záznam)
        14.15 Vzpírání (M do 56 kg - živě)
        14.45 Dánsko - Egypt (házená M - přímý přenos)
        16.15 Fotbal (záznam)
        18.00 Plavání (4 finále - záznam)
        19.20 Střelba (trap nebo vzduch. pistole - záznam)

    12:00

    16:00

    • 16:00

      • 18:00OH Peking 2008

        OH Peking 2008

        Vrcholy her

        18.00 Velký přehled - Sestřih nejzajímavějších okamžiků, dojmy českých sportovců, reportáže z dějiště her
        18.45 Rozhovor s hvězdou
        19.00 Olympijský ring - nejlepší duely boxu
        20.00 Den 2 - záznam vrcholných okamžiků her
        21.00 Velký přehled - Olympijský den za 60 minut. Sestřih nejzajímavějších okamžiků, dojmy českých sportovců, reportáže z dějiště her
        22.00 Den 2 - záznam vrcholných okamžiků her
        03.00 Velký přehled (repríza)

    20:00

    24:00