ČTsport

ČTsport
neděle 19. srpna 2018 Ludvík

Kabinu zatím hokejistům připravují kustodi. Řeší záhadu s bednami

Velikost textu:

Soči – V nepřítomnosti hráčů, kteří do Soči dorazí až později, zatím kabinu národního týmu připravuje trio jeho kustodů a stará se o to, aby hokejisté po svém příletu měli již všechno připravené. Členové realizačního týmu zatím řeší snad jen to, že se zřejmě ochranka snažila dostat do beden s vybavením, které do dějiště Her dorazily s třítýdenním předstihem.

"Místní, zřejmě ochranka se do nich chtěla podívat a vlastně nám vypáčili zámky. Nepokoušeli se to ani odemknout klíčem, který jsem já posílal s těmi bednami, a násilím se do toho podívali. Zkontrolovali jsme, že se nic neztratilo," říká kustod Zdeněk Šmíd.

Členové realizačního týmu už mají de facto vše hotové. "Ještě se nám do skříněk nevešly nějaké věci, co jsme potřebovali dodělat do skříněk – nějaké nálepky a takové spíš zkrášlení. Myslím, že jak dorazí trenéři s hráči z Evropy, tak že už to bude hotové," uzavírá druhý z kustodů Petr Ondráček.   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.