ČTsport

ČTsport
středa 22. srpna 2018 Bohuslav

Ledecká trénuje na snowboardu. Sjezdovka se nám líbí, říká její trenér

Velikost textu:

Po svém šokujícím vítězství v alpském super-G je Ester Ledecká znovu na snowboardovém prkně. Na svahu absolvovala trénink a její tým potvrdil, že příprava probíhá v pořádku. Trať by Ledecké údajně měla vyhovovat. 

Ester Ledecká
Ester Ledecká

Ledecká se připravuje s podporou rodinného týmu, přičemž lyžařského trenéra Tomáše Banka nahradil snowboardový kouč Justin Reiter. "Dnes to bylo dobré, dali jsme několik volných jízd. Sníh je skvělý, trať bude pro Ester dobrá – je dlouhá a techická," popsal americký trenér. "Líbí se nám tady," dodal.

Přestože se Ledecká stala po vítězství v olympijském super-G světovou sportovní osobností, Česká televize jako jediná natáčela její trénink. Stejně jako před lyžařskými závody i teď před těmi snowboardovými ovšem pokračuje její zdrženlivost k rozhovorům.

Před svým druhým vrcholem her je nicméně zdravotně v pořádku. "Zotavuje se z náročného programu, kterým prošla: obřák, super-G a všechny ty tréninky. Teď už trénujeme na snowboard a vypadá to všechno dobře," líčí fyzioterapeut Jakub Kupka.

Kvalifikace paralelního obřího slalomu je na programu ve čtvrtek. Finálové vyřazovací jízdy se pak jedou v sobotu.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.