ČTsport

ČTsport
úterý 19. června 2018 Leoš
OLYMPIJSKÉ HRY 2018

Kdo pojede do Koreje? Jandač oznámí 25 hokejistů pro olympijskou reprezentaci

Velikost textu:

Už odpoledne zavládne konec spekulací o tom, kdo z českých hokejistů pojede do korejského Pchjongčchangu na letošní olympijské hry. Trenér Josef Jandač totiž oznámí pětadvacetičlennou nominaci národního týmu. Jasno je prakticky jen o pravděpodobném kapitánovi, kterým by měl být Martin Erat. Olympijskou nominaci sledujte od 16:00 na ČT sport a ctsport.cz.

Trenér Josef Jandač
Trenér Josef Jandač

Trenér hokejové reprezentace Josef Jandač dnes oznámí nominaci na olympijské hry, kde budou poprvé po dvaceti letech chybět hráči z NHL. Na odpolední tiskové konferenci zveřejní jména 25 reprezentantů, s kterými počítá pro hry v Pchjongčchangu.

Národní tým by měl z velké části stát na hráčích, kteří se v prosinci představili na Channel One Cupu, kde česká reprezentace vyhrála všechny tři zápasy s Finskem, Kanadou a Švédskem. Jandač poté uvedl, že hodlá na olympiádě vsadit na zkušené hokejisty.

Před olympijským turnajem absolvují čeští reprezentanti 11. února generálku s Finskem, kterou odehrají v Soulu. O čtyři dny později vstoupí do olympijských her zápasem proti korejskému výběru.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.