ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Matura se pilně připravuje na SP v letech v Harrachově

Velikost textu:

Liberec - Poslední den před startem harrachovského světového poháru načal Jan Matura v posilovně liberecké Dukly. Mezi cviky nechyběly ani známé a populární odrazy na suchu. Na těchto lyžích vyhrál Matura dva závody světového poháru v Japonsku a skákat na nich bude i v Harrachově. Přímé přenosy ze SP v letech v Harrachově můžete sledovat na Čt sport a našem webu.

přehrát video
Matura se pilně připravuje na SP v letech v Harrachově

V Harrachově finišují přípravy na víkendové závody Světového poháru v letech na lyžích. Klání, které má být generálkou na mistrovství světa v příští sezoně, ale ohrožuje vrtkavé počasí, zejména vítr. Favoritem bude při neúčasti nejlepších Norů vedoucí muž SP Gregor Schlierenzauer z Rakouska, domácích skokanů bude na startu osm.

"Všechno, co v Čechách skáče, tak bude o víkendu skákat na mamutu," prohlásil v rozhovoru trenér reprezentace David Jiroutek. V týmu jsou čtrnáctý muž průběžného pořadí seriálu Jan Matura, Lukáš Hlava, Roman Koudelka, Jakub Janda, Čestmír Kožíšek, Antonín Hájek, Borek Sedlák a Jiří Mazoch. "Kdyby se podařilo, aby čtyři lidi bodovali, tak bych byl spokojený. Máme na to," řekl Jiroutek.

 

Zdroj: ČT sport, ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.