ČTsport

ČTsport
pátek 20. července 2018 Ilja
ME v krasobruslení

Mansourová s Češkou se s přehledem dostali do finále

Velikost textu:
aktualizováno 28. 1. 2016 17:14

Bratislava – Pár Cortney Mansourová, Michal Češka dostal za svou jízdu 54,97 bodů a ze čtrnácté příčky postoupil mezi dvacet nejlepších do finále. Nejlepší jízdu předvedla italská dvojice Anna Cappelliniová a Luca Lanotte. Obhájci stříbra z loňského šampionátu o 1,57 bodu porazili Gabriellu Papadakisovou a Guillauma Cizerona z Francie.

Cortney Mansourová a Michal Češka
Cortney Mansourová a Michal Češka

Mansourová s Češkou si na Slovensku vytvořili ziskem 54,97 bodu nové maximum a s jízdou byli spokojení. "Vždy je dobré, když si zajedete své maximum. Podíváme se na to a pokusíme se to ještě zlepšit na mistrovství světa. To je náš hlavní cíl pro sezonu," řekla Mansourová.

Kanadská rodačka tancuje s Češkou třetí sezonu a jejich cílem je kvalifikovat se na příští olympiádu. "Jsme velmi spokojeni s programem, zajeli jsme to čistě po velkých změnách. Pořád jsme v progresu," uvedl Češka.

přehrát video
Mansourová s Češkou jsou po krátkém tanci na 14. místě

Mistrovství Evropy v krasobruslení v Bratislavě:

Taneční páry - krátký tanec: 1. Cappelliniová, Lanotte (It.) 72,31, 2. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 70,74, 3. Bobrovová, Solovjev 68,71, 4. Sinicinová, Kacalapov 68,33, 5. Stěpanovová, Bukin (všichni Rus.) 66,65, 6. Guignardová, Fabbri (It.) 64,87, ...14. Mansourová, Češka 54,97.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.