ČTsport

ČTsport
úterý 14. srpna 2018 Alan

Po nepovedeném startu nastala pohoda u focení i dřina na střelnici

Velikost textu:

Českým biatlonistům start do nové sezony Světového poháru nevyšel podle představ. V závodě dvojic i ve smíšené štafetě se jim nedařilo především střelecky. Právě střelbu ve švédském Östersundu Češi pilovali i v pondělí.

Focení českých biatlonistů
Focení českých biatlonistů

Česká reprezentace měla bohatý pondělní program. Nejprve trénovali muži, pak ženy a mezitím došlo také na týmové focení. To má vždycky moc rozehnat nejchmurnější nálady, stejně tak jak to umí správní parťáci z týmu.

Veronika Vítková využila na svém úseku všechny náhradní náboje a musela na trestné kolo. Není divu, že právě ona byla středem pozornosti. "Už včera jsme Verču trochu rozebrali. Každý z nás jí řekl, ať si to nebere, protože teď už to půjde ráz na ráz," podotkl finišman smíšené štafety Michal Krčmář.

přehrát video
Biatlonisté se fotili a pilovali střelbu

Došlo ale také na tvrdou dřinu na střelnici, která včera český tým trápila především svým velmi ostrým umělým osvětlením.

"Jsou to věci, na které si trochu zvykáte, i když jsme byli na přípravě ve Finsku, kde je šero také a tma docela brzy. Nasvícení je ale oproti takovýmto stadionům rozdílné," upozornil šéftrenér Ondřej Rybář.

V úterý je další volný den, ve středu se pak jede vytrvalostní závod žen. Přímý přenos odvysílá od 16:45 ČT sport a web ctsport.cz.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.