ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka

Pocity nebyly ideální. Hodí ve stíhačce Vítková s Puskarčíkovou problémy za hlavu?

Velikost textu:

Nové Město na Moravě – Šestnácté a jednadvacáté místo nejsou špatná umístění. Navíc ztráta na elitní desítku není k nepřekonání. Veronika Vítková i Eva Puskarčíková vyjedou do stíhačky s nadějí na výborný výsledek. Překážkou mohou být ovšem drobné problémy obou českých biatlonistek.

Eva Puskarčíková
Eva Puskarčíková

"Můj pocit na trati nebyl úplně ideální," přiznala po sprintu Vítková. Střelbu si pohlídala a s jedinou chybou byla spokojená. Vyrovnala se i s náročnou tratí, ale limity spočívaly v něčem jiném.

Podobně mluvila i Eva Puskarčíková. "Rychleji to nešlo," poznamenala třetí ze stíhačky v Pokljuce k prvnímu kolu, které zaběhla hodně pomalu. Měla až pětapadesátý čas.

"Jak Verča (Vítková), tak i Eva (Puskarčíková) se při tréninku necítily úplně dobře. Eva i trochu zdravotně. Verču bolely nohy, takže jsme museli trénink upravovat," prozradil v pátek večer trenér Zdeněk Vítek.

přehrát video
Vítek: Na Koukalovou dolehla atmosféra

Kouč nicméně zůstává optimistou. "Ještě to (Veronika Vítková) zvládla, jak mohla. Uvidíme, jestli se bolesti nohou do zítřka zlepší," uvedl. "Není to daleko na páté a šesté místo. Je to otevřené," dodal.

Na páté místo ztrácí Vítková třiadvacet sekund, na překvapivou páteční vítězku Rusku Akimovovou téměř 42 sekund. Puskarčíková je ještě o jedenáct vteřin zpět.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.