ČTsport

ČTsport
úterý 21. srpna 2018 Johana
SP v alpském lyžování

Slalomářka Strachová si v tréninku narazila rameno a bok

Velikost textu:

Lienz - S naraženým ramenem a bokem pojede Šárka Strachová úterní slalom Světového poháru v Lienzu. Česká hvězda si zranění způsobila o víkendu při pádu v tréninku v rakouském Saalfeldenu. Přímý přenos závodu slalomářek sledujte zítra od 10:25 a 13:25 na ČT sport a našem webu.

Šárka Strachová
Šárka Strachová

Bývalá slalomová mistryně světa Strachová odjela trénovat už den po Štědrém dnu a na Hinterreitu absolvovala kvalitní jízdy. "V jedné jsem trochu nepříjemně spadla. Narazila jsem si bok a rameno," řekla Strachová. "Naraženiny jsou trošku bolestivé, ale doufám, že to v závodě bude v pohodě."

Čtvrtá žena pořadí slalomu Světového poháru nepůjde na start s cílem na konkrétní umístění. "Budu se snažit koncentrovat na svůj výkon, jet dobře technicky a dělat co nejméně chyb. To je celá strategie," uvedla Strachová. V závodu bude stále kvůli zranění chybět suverénka úvodních slalomů v Aspenu Američanka Mikaela Shiffrinová. "I když není, favoritek je dost," řekla Strachová.

První kolo slalomu startuje v 10:30. Od 13:30 se pojede druhé kolo, které bude stavět její rakouský trenér Klaus Mayrhofer. Po závodu v Aare si Strachová přála náročnější slalom. "Uvidíme po prohlídce, jak to trenéři postaví a co jim ti, co to tam koordinují, dovolí," prohlásila.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.