ČTsport

ČTsport
sobota 20. října 2018 Vendelín

Hledání nejlepších amatérských lyžařů ČR s ČT sport ovládli Arnold a Kovaříková

Velikost textu:

Špindlerův Mlýn - O víkendu ve Špindlerově Mlýně dospěla k vrcholu třetí řada projektu S ČT sport na vrchol. Hledání nejlepších amatérských lyžařů se zúčastnilo přes 2 300 nadšenců. Na vítězství tentokrát dosáhli Barbora Kovaříková a Jan Arnold.

přehrát video
Hledání nejlepších amatérských lyžařů ČR s ČT sport ovládli Arnold a Kovaříková

Osmatřicetiletý manažer Jan Arnold prošel závodem na jedničku - jako první si výhrou v premiérovém závodě na Ještědu zajistil účast v semifinálovém kempu, z něj do pětičlenného finále postoupil prvním časem a obě náročná finálová kola na strmé sjezdovce zajel nejrychleji, konkurenci porazil o více než sedm vteřin a zaslouženě soutěž ovládl. "Je tady úžasná atmosféra. Mám co předávat svým dětem, protože je to taky nakopne, když vídí svého tatínka, jak závodí," rozplýval se vítězný Arnold.

19letá studentka mezinárodních vztahů Barbora Kovaříková prožila příběh velkého návratu, loni jako jedna z favoritek v semifinále spadla. Posilněna touto zkušeností však letos všechny nástrahy ustála. Stejně jako Jan Arnold se může těšit na soustředění s českou reprezentací sjezdařů na ledovci nebo na návštěvu závodu světového poháru. "Člověk si asi na ty správné okamžiky musí počkat - všechno to prostě přijde časem," usmívala se Barbora Kovaříková - vítězka 3. řady S ČT sport na vrchol.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.