ČTsport

ČTsport
neděle 21. října 2018 Brigita

Kateřina Neumannová míří na olympiádu v nové roli

Velikost textu:

Praha – Na cestu do dějiště XXI. zimních olympijských her se vydala další část české výpravy. Jedno z míst v letadle do Vancouveru obsadila také Kateřina Neumannová, majitelka zlata z Turína. Bývalou českou běžkyni na lyžích čekají sedmé olympijské hry v kariéře. Letos poprvé se však představí v nové roli: jako spolukomentátorka České televize. Více informací najdete na serveru zoh.cz.

Spolukomentátorka ČT Kateřina Neumannová před odletem na olympijské hry ve Vancouveru
Spolukomentátorka ČT Kateřina Neumannová před odletem na olympijské hry ve Vancouveru
Otevřít galerii
 • Spolukomentátorka ČT Kateřina Neumannová před odletem na olympijské hry ve Vancouveru autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Vancouver zdroj: www.vancouver2010.com https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Bude to nová zkušenost, jsem za ni vděčná. Na druhou stranu v komentátorské budce jsem už párkrát v životě seděla, tak vím zhruba, co mě čeká." Přestože si je Neumannová vědoma, že práce nebude málo, nestresuje se. "Odjíždím bez nervů oproti předchozím olympiádám, to znamená, že si to jedu víc užít," uvedla.

Mezi zavazadly držitelky šesti olympijských medailí nechyběl ani vak s lyžemi. "Doufám, že budu moct na trati lyžovat a budu moct zprostředkovat divákům svoje poznatky, zkušenosti, zážitky z tratí, na kterých ostatní budou závodit," dodala Neumannová.

přehrát video
Kateřina Neumannová odletěla do Vancouveru

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.