ČTsport

ČTsport
středa 15. srpna 2018 Hana

Další problém libereckého šampionátu - ztratily se pozvánky

Velikost textu:

Liberec - Organizační tým nadcházejícího lyžařského šampionátu v Liberci si zadělal na další problém. Padesát pozvánek na letošní mistrovství světa, které se měly dostat do rukou zástupcům lyžařského svazu, se totiž ztratily na poště. Informoval o tom server Týden.cz.

Kateřina Neumannová
Kateřina Neumannová
Otevřít galerii
 • Kateřina Neumannová autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Předání maskota lyžařského MS v Liberci autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/3/294/29384.jpg?1215017130

"Zhruba padesát pozvánek opravdu nedorazilona místo určení. Od nás na poštu došly, dál však už ne," řekl Týdnu mluvčí organizačního výboru Zdeněk Soudný. Tým prezidentky Kateřiny Neumannové o ničem nevěděl, dokud se neozvali samotní hosté. Ti si mysleli, že se s nimi na šampionát nepočítá. "Situaci jsme urychleně napravili," řekla prezidentka organizačního výboru. Navíc - reklamace nepřicházela v úvahu, protože balík se vstupenkami nebyl poslán doporučeně.

Pozvánku naopak dostal bývalý šéf organizačního výboru Roman Kumpošt. Jeho pozvánka totiž podle Neumannové byla v jiném balíku.

Liberecký šampionát se prakticky od samého počátku potýkal s daleko většími problémy. Jedním z nich byl nedostatek sněhu, na přetřes přišlo i technologické zabezpečení mistrovství nebo výrazně nižší prodej vstupenek, než se původně očekávalo.

Logo Mistrovství světa v klasickém lyžování
Logo Mistrovství světa v klasickém lyžování

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.