Golf Time

Češi o sobě dali vědět v premiérovém týmovém prologu

Livigno - Prologem týmů na 15 kilometrů klasicky odstartoval seriál dálkových běhů Ski Classics, kterému se bude vysílání ČT sport pravidelně věnovat. Na milovníky laufů čeká celkem devět závodů. Ten první a zároveň slavnostní ovládl tým Coop. Hlavní závod víkendu, tradiční La Sgambeda, je na programu v neděli. V přímém přenosu od 9:20 na ČT sport i webu.

Týmový prolog laufařů vyhrál Coop

Běžci se na trať vrhli s plným nasazením. Jelo se už o ostré body, a to jak pro týmy, tak pro samotné závodníky, kteří dle výsledku nasbírali individuální bodové bonusy. Stanislav Řezáč s českým týmem Silvini Madshus úvodní závod zvládl velmi dobře a dojel celkově na sedmém místě. Ženy měly na programu pátnáct kilometrů s masovým startem. České barvy byly hodně vidět. Nejrychleji v cíli totiž byla Kateřina Smutná ze Silvini Ski Trab týmu.