ČTsport

ČTsport
středa 22. srpna 2018 Bohuslav

Strachová si v přípravě vyzkoušela řadu netradičních disciplín

Velikost textu:

Praha - Bronzová medailistka z Vancouveru Šárka Strachová zahájila přípravu na další olympijskou sezonu. Se svým týmem absolvovala týdenní kemp u rakouského jezera Millstätter a vyzkoušela si řadu pro lyžaře netradičních disciplín.

přehrát video
Strachová trénuje v Rakousku

Šárka Strachová si v Rakousku vyzkoušela jízdu na mořském kajaku, pádlování ve stoje na surfařském prkně nebo i horolezectví. "Pro mě bylo horolezení premiérou, ale zvládla jsem to. Stát nahoře a dívat se, co člověk vylezl, je úžasný pocit," říká Strachová.

Podobné doplňkové aktivity společně s kondiční přípravou má Šárka Strachová v plánu do konce srpna. "Potom odlétáme na celých pět týdnů do Chile a Argentiny, kde bude probíhat hlavní příprava na lyžích. V říjnu budou další tréninky na rakouských ledovcích a pak už nám to začíná."

Příští sezona bude olympijská. Šárka Strachová bude v únoru obhajovat bronz ve slalomu z her ve Vancouveru. "Únorová olympiáda je velkou motivací, do té doby se ale soustředíme hlavně na světový pohár," dodává úspěšná česká lyžařka.


Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.