ČTsport

ČTsport
sobota 18. srpna 2018 Helena

Soukalová zpívala v biatlonové bondovce "Jen pro tvé oči"

Velikost textu:

Praha – Česká biatlonová hvězda Gabriela Soukalová si zazpívala ve speciálním filmu na motivy bondovek. Světoví biatlonisté se tak neobvykle rozloučili se sezonou. Snímek nese název Špion, který miloval biatlon a Soukalová v něm zpívá skladbu For Your Eyes Only z dvanácté bondovky Jen pro tvé oči.

Gabriela Soukalová v biatlonové bondovce
Gabriela Soukalová v biatlonové bondovce

"Hrozně mě to bavilo. Bylo zajímavé sledovat, jak se točí scény s ostatními herci biatlonisty. Scénky v restauraci byly moc zajímavé," řekla Soukalová, kterou doprovázel The Bond Biathlon Band a jeho protagonisté Francouz Jean Guilluame Beatrix, Američan Lowell Bailey a Kanaďan Jean Philippe Leguellec.

"Bylo to moc příjemné, protože jsme vedle tréninku přišli také na jiné myšlenky," dodala Soukalová, která se rozloučila se sezonou v ruském Chanty-Mansijsku třemi vítězstvími.

přehrát video
Biatlonisté točili bondovku

Mini bondovku natáčeli v Oslu a ještě při světovém poháru v Soči. Malé role si zahráli také Zdeněk Vítek s Jaroslavem Soukupem a hlavní role měli Francouzi Simon a Martin Fourcadovi nebo Finka Kaisa Mäkäräinenová.

Simon Fourcade jako agent má za úkol zachránit měřící čipy, bez nichž nemohou biatlonisté nastoupit k závodu. Ve filmu nechybí tradiční bondovské propriety nebo pořádná honička, samozřejmě na lyžích. Mise se nakonec podaří a závod může zdárně začít.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.