ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

Nebeské hrany startují. Představí se Verner i Pljuščenko

Velikost textu:

Praha - Dnes a v sobotu zažije Praha krasobruslařskou show Nebeské hrany, která v české metropoli představí zřejmě nejlepší obsazení v historii. V Tesla Areně se objeví Tomáš Verner, pro kterého půjde zároveň o generálku před mistrovstvím světa, ruská hvězda Jevgenij Pljuščenko, trojnásobní mistři světa Süe Šen a Čao Chung-po z Číny či Američanka Sasha Cohenová. "Tohle bude výjimečná akce. Už jsem sjezdil hodně exhibic, ale ještě nikdy jsem se nesešel s tak kvalitní sestavou," uvedl Verner.

Tomáš Verner
Tomáš Verner
Otevřít galerii
 • Tomáš Verner autor: René Volfík, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/15/1422/142171.jpg?1265901463
 • Jevgenij Pljuščenko zdroj: AP Photo https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Ten jako hostitel přivítá také mistryně Evropy Sarah Meierovou, slovenskou legendu Jozefa Sabovčíka, Američana Johnnyho Weira, dvojnásobné mistry světa Alionu Savchenkovou a Robina Szolkowého a Francouzku Suryu Bonalyovou. Na poslední chvíli se podařilo domluvit i vystoupení Vernerovy přítelkyně Nathalie Pechalatové a jejího partnera Fabiana Bourzata z Francie. 

Dnešní show v Tesla Areně začíná ve 20:00, v sobotu je start v 17:30. Část výtěžku z akce získá Nadace Terezy Maxové dětem. Vstupenky na obě show jsou stále k dispozici. K zakoupenému lístku je druhý zdarma.

Účinkující chtějí v Praze předvést prvotřídní krasobruslařské představení. "Chceme, aby to byla podívaná, na kterou se budou chtít lidi podívat znovu. Moc se na to těším. Před domácím publikem nemám moc šancí si zabruslit. Věřím, že bude plná hala a skvělá atmosféra," řekl Verner.

"Jsem rád, že jsem tady. Dokud budu stát na nohách, tak se vždy rád zúčastním akce v Praze. Těším se, že si po dlouhé době zajezdím s Tomášem (Vernerem) na ledě. Přinejhorším alespoň na rolbě," uvedl Sabovčík.

Krasobruslaře bude netradičně doprovázet naživo kapela Charlie Band složená z 23 muzikantů. Právě s nimi plánuje Verner na sobotu překvapení. "Třeba to dopadne tak, že budu lidem pro smích, protože to teprve musíme nacvičit. Mám jen určitou představu," doplnil mistr Evropy z roku 2008.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.