ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka
US OPEN

Šafářová si zahraje na centrkurtu s Halepovou o třetí kolo

Velikost textu:

New York - Hned v druhém kole se Lucie Šafářová utká s turnajovou pětkou Simonou Halepovou z Rumunska. O postup do třetího kola US Open si zahraje na centrálním Kurtu Arthura Ashe. Čtvrteční program na hlavním dvorci ve Flushing Meadows zahájí v 17 hodin SELČ. Šafářová s Halepovou má zápornou bilanci 1:3, porazila ji pouze v prvním vzájemném utkání před pěti lety. Také Karolína Plíšková rozehraje svůj zápas 2. kola hned na úvod programu. 

Lucie Šafářová
Lucie Šafářová

Na Grandstandu bude soupeřkou desáté nasazené hráčky Montserra Gonzálezová z Paraguaye, která je ve světovém žebříčku až na 192. místě a do hlavní soutěže postoupila z kvalifikace.

O účast ve třetím kole budou usilovat také Kateřina Siniaková v duelu s pětadvacátou nasazenou Francouzkou Caroline Garciaovou a Denisa Allertová, která nastoupí proti Švédce Johanně Larssonové.

Čtvrteční program US Open (začátky v 17:00 SELČ)

Kurt Arthura Ashe: Šafářová (ČR) - Halepová (5-Rum.), Granollers (Šp.) - Murray (2-Brit.), Görgesová (Něm.) - V. Williamsová (6-USA), po 01:00 S. Williamsová (1-USA) - Kingová (USA), Johnson (19-USA) - Del Potro (Arg.).
Kurt Louise Armstronga: Nišikori (6-Jap.) - Chačanov (Rus.), A. Radwaňská (4-Pol.) - Broadyová (Brit.), Suárezová (11-Šp.) - Jankovičová (Srb.), Giannessi (It.) - Wawrinka (3-Švýc.).
Grandstand: Kar. Plíšková (10-ČR) - Gonzálezová (Par.), Thiem (8-Rak.) - Berankis (Lit.), Čang Šuaj (Čína) - Stosurová (16-Austr.), Kyrgios (14-Austr.) - Zeballos (Arg.).
Starý Grandstand, 2. zápas: Siniaková (ČR) - Garciaová (25-Fr.).
Kurt č. 13, 1. zápas: Larssonová (Švéd.) - Allertová (ČR).

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.