ČTsport

ČTsport
úterý 13. listopadu 2018 Tibor

Tenista Štěpánek začne po zranění s tréninkem

Velikost textu:

Praha - Zranění Radka Štěpánka není vážné, český tenista by měl stihnout grandslamové Roland Garros. Krevní sraženina v levém koleně již dovolí letošnímu vítězi dvou turnajů ATP o víkendu začít s lehkým tréninkem a od pondělí s normální hrou na kurtu. "Je to dobrý, mělo by to být v pohodě," řekl Petr Pála, který devatenáctému hráči světa pomáhá s tréninkem a jezdí s ním na turnaje.

Radek Štěpánek
Radek Štěpánek
Otevřít galerii
 • Radek Štěpánek autor: Jaroslav Ožana, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Radek Štěpánek autor: Jaroslav Ožana, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/8/724/72332.jpg?1236525272

Ve čtvrtek byl třicetiletý Štěpánek na ultrazvuku, který měl potvrdit, že ho hematom nelimituje. "O víkendu by si měl jít ťuknout, asi jen z místa, a od pondělí by měl začít hrát," dodal Pála.

Štěpánek, vítěz turnajů v Brisbane a v San Jose, se zranil v neděli v Madridu v prvním kole při utkání s Američanem Samem Querreym. Ihned zamířil do Prahy, kde se léčil u fyzioterapeuta Pavla Koláře. Pařížský grandslamový turnaj začne v neděli 24. května. Štěpánek by měl na antukových dvorcích ve francouzské metropoli obhajovat loňské osmifinále.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.