ČTsport

ČTsport
pátek 22. června 2018 Pavla

Benešová v Estorilu vypadla už ve druhém kole

Velikost textu:

Estoril (Portugalsko) - S turnajem v Estorilu se rozloučily poslední dvě české tenistky. Nasazená jednička Iveta Benešová dnes podlehla ve druhém kole 5:7 a 4:6 Slovence Jarmile Grothové, která ještě do února hrála pod dívčím jménem Gajdošová. Barbora Záhlavová-Strýcová prohrála se sedmou nasazenou Šahar Peerovou z Izraele 4:6 a 1:6. Přemožitelky českých tenistek si proti sobě zahrají ve čtvrtfinále.

Iveta Benešová
Iveta Benešová
Otevřít galerii
 • Iveta Benešová autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/8/774/77372.jpg?1238653821
 • Barbora Záhlavová-Strýcová autor: ČT24, zdroj: wikipedia.org https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Benešová se trápila už v duelu prvního kola proti domácí Neuze Silvaové. Česká hráčka má stále problémy se svým servisem. Dnes ho prohrála dokonce šestkrát. A i když dokázala v každém setu smazat manko tří gamů, závěr vždy vyšel lépe v australském Melbourne dlouhodobě žijící Grothové.

Záhlavová-Strýcová se s Peerovou utkala podruhé v kariéře. Poprvé na izraelskou tenistku narazila začátkem roku v Aucklandu a prohrála s ní ve třech setech.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.