ČTsport

ČTsport
středa 24. října 2018 Nina

Berdych i Štěpánek vypadli hned na úvod turnaje v Indian Wells

Velikost textu:

Indian Wells (USA) - Daviscupoví reprezentanti Tomáš Berdych a Radek Štěpánek nenavázali v Indian Wells na své týden staré úspěšné vystoupení proti Francii a na turnaji série Masters vypadli již ve druhém kole. Oba čeští tenisté měli coby nasazení na úvod volno a v neděli ve dvou setech prohráli své úvodní zápasy.

Tomáš Berdych (vpravo) a Radek Štěpánek
Tomáš Berdych (vpravo) a Radek Štěpánek
Otevřít galerii
 • Tomáš Berdych (vpravo) a Radek Štěpánek autor: Jaroslav Ožana, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Tomáš Berdych autor: ČTK, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/4/358/35742.jpg?1218534362
 • Radek Štěpánek autor: Jaroslav Ožana, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Petra Cetkovská zdroj: Wikipedia.org https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Třicetiletý Štěpánek ztratil letos na okruhu ATP teprve čtvrté utkání. Jeho přemožitelem se stal domácí Sam Querrey, jenž osmnáctého nasazeného Čecha zdolal ve dvou setech 6:4 a 6:3.

Berdych sice stejně jako Štěpánek porazil v Ostravě osmého hráče žebříčku Gillesa Simona, v Indian Wells však potvrdil, že se mu v této sezoně jinak příliš nedaří. Nad síly jednadvacátého nasazeného Čecha byl Srb Viktor Troicki, jemuž podlehl poměrně jasně 3:6, 1:6 a potřetí za sebou prohrál na turnaji svůj první zápas.

Na silně obsazeném společném turnaji mužů a žen tak zůstala z českých zástupců ve dvouhře pouze Petra Cetkovská, která po nečekaném vítězství nad Jelenou Dementěvovou postoupila do 3. kola.
Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.