ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Tenistky Benešová se Strýcovou prohrály v Monterrey až ve finále

Velikost textu:

Monterrey - České tenistky Iveta Benešová a Barbora Záhlavová-Strýcová titul ve čtyřhře na turnaji v Monterrey nezískaly. Ve finále podlehly čtvrté nasazené dvojici Francouzce Nathalii Dechyové a Maře Santangelové z Itálie ve dvou setech 3:6 a 4:6. Ve dvouhře se z prvního titulu po dvou letech radovala Francouzka Marion Bartoliová. Ve finále porazila čínskou tenistku Li Na rovněž ve dvou setech 6:4 a 6:3.

Iveta Benešová
Iveta Benešová
Otevřít galerii
 • Iveta Benešová autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/2/178/17759.jpg?1208348446
 • Tenis autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Číňanka na cestě do finále vyřadila překvapivě již v prvním kole nasazenou jedničku Agnieszku Radwaňskou z Polska. V dalších kolech na její raketě skončily i tři české tenistky. Ve druhém kole porazila Petru Cetkovskou, po ní Lucii Šafářovou a v semifinále pak šestou nasazenou Ivetu Benešovou.

Benešová se ve čtvrtfinále dvouhry utkala s Barborou Záhlavovou-Strýcovou a svou krajanku porazila. Ve finále si však obě české tenistky chuť nespravily, když podlehly italsko-francouzskému páru.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.