ČTsport

ČTsport
úterý 18. září 2018 Kryštof

Nicole Vaidišová se zřejmě vrací k původnímu trenérovi

Velikost textu:

Praha – Tenistka Nicole Vaidišová spolupracuje během přípravy ve floridském Bradentonu se svým původním trenérem Alešem Kodatem. Její nevlastní otec ji vedl do loňského března a po změně kouče spadl někdejší hráčka nejlepší světové desítky na momentální 65. místo v žebříčku WTA. Zatím není jasné, zda Vaidišová obnoví spolupráci s trenérem Kodatem dlouhodobě a propustí trenéra Davida Felgatea.

Nicole Vaidišová
Nicole Vaidišová
Otevřít galerii
 • Nicole Vaidišová autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Tenistka Nicole Vaidišová autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Opět spolu zkoušíme pracovat," sdělil deníku MF Dnes Aleš Kodat. Zda ale bude svoji nevlastní dceru trénovat dlouhodobě, neupřesnil. Devatenáctiletá Nicole Vaidišová ovšem od začátku spolupráce s Felgatem vyhrála jenom 9 z 27 zápasů na turnajích WTA, kterých se zúčastnila. V anketě časopisu Tennis Reporters vyhrála anketu o propadák loňského roku.

Také v  letošní sezoně zatím vyhrála někdejší česká jednička jediný duel. Už po neúspěšném Australian Open se spekulovalo o tom, že britského trenéra propustila. Dalším turnajem, na kterém se Vaidišová představí, bude od 11. března štědře dotované Indian Wells.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.