ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

Vondroušová prochází challengerem na Štvanici bez zaváhání

Velikost textu:

Praha - Markéta Vondroušová zatím neprohrála na štvanickém challengeru ITF ještě ani set. Ve druhém kole zdolala Rusku Anastasiyu Komardinovou hladce 6:1 a 6:2 a v dalším kole se může těšit na Chantal Škamlovou ze Slovenska.

Markéta Vondroušová
Markéta Vondroušová

Vondroušová je v Praze nasazenou jedničkou a s novou rolí se teprve sžívá. "Jsem tady jako první nasazená, takže je (na mě) větší tlak než před dvěma lety, kdy jsem tady dostala volnou kartu," uvedla k současné situaci česká tenistka.

S pomalu hrající soupeřkou však neměla větší problémy a za necelou hodinu a půl ji zdolala 6:1 a 6:2. "Je to takové nepříjemné, když jsem ve hře rozjetá a ona tam chodí, takže jsem ráda, že jsem to zvládla," postěžovala si na adresu soupeřky Vondroušová.

přehrát video
Vondroušová je na štvanickém challengeru ve třetím kole

Tenisový turnaj Advantage Cars Prague Open by Zenova na Štvanici:

ATP challenger muži: Dvouhra - 2. kolo: Kamke (7-Něm.) - Galarza (Arg.) 6:0, 6:3, Rodionov (Rak.) - López-Pérez (Šp.) 6:4, 6:3.

ITF ženy: Dvouhra - 2. kolo: Vondroušová (1-ČR) - Komradinová (Rus.) 6:1, 6:2, Muchová (ČR) - Hogenkampová (2-Niz.) bez boje, Škamlová (SR) - Krejsová (ČR) 6:2, 6:2, Sadikovicová (Švýc.) - Eikeriová (Nor.) 6:3, 7:6 (11:9).

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.