ČTsport

ČTsport
pátek 20. července 2018 Ilja

Plíšková bude mít v Singapuru napilno. Na Turnaji mistryň si zahraje i čtyřhru

Velikost textu:

Peking - Seznam českých tenistek na Turnaji mistryň čítá čtyři hráčky a ještě to nemusí být číslo konečné. Karolína Plíšková si vedle dvouhry zahraje v Singapuru také čtyřhru s Němkou Julií Görgesovou. Do deblové soutěže při vrcholu sezony na konci října se dostaly i Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou. Již dříve měla jistotu startu ve čtyřhře Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou.

Slavící Karolína Plíšková
Slavící Karolína Plíšková

Finalistka US Open Karolína Plíšková získala jistotu premiérové účasti ve dvouhře v úterý. Teoreticky má ještě příležitost dostat se mezi osmičku nejlepších hráček sezony Petra Kvitová, ale v Pekingu musí postoupit do finále, aby měla šanci.

O definitivě pro české deblistky na Masters rozhodly středeční zápasy v Pekingu. Barbora Strýcová se Saniou Mirzaovou i slovinské duo Andreja Klepačová, Katarina Srebotniková prohrály a přišly o šanci postoupit do Singapuru.

Hlaváčková s Hradeckou si zahrají Turnaj mistryň potřetí a podruhé za sebou. Plíšková se stejně jako ve dvouhře i ve čtyřhře představí poprvé.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.