ČTsport

ČTsport
čtvrtek 19. července 2018 Čeněk

Šafářová s Veselým si zatrénovali s malými tenisty v Prostějově

Velikost textu:

Prostějov - Malí tenisté v Prostějově měli ve středu šanci zahrát si proti hvězdám a svým vzorům. Svůj čas jim věnovala vítězka čtyřhry na US Open Lucie Šafářová a také daviscupový reprezentant Jiří Veselý.

přehrát video
Malí tenisté si zatrénovali s Jiřím Veselým a Lucií Šafářovou

Čerstvá vítězka čtyřhry na US Open a medailistka z olympijských her v Riu Lucie Šafářová pomáhala na domácích kurtech v Prostějově hledat nové tenisové talenty, se kterými si zahrála pár výměn. "Je tady spoustu mladých, nových nadějí, které nás v budoucnu, doufám, nahradí, je to radost hrát s dětmi," řekla Šafářová.

S možnými nástupci vítězné generace ve Fed Cupu či Davis Cupu si zatrénoval i český reprezentant Jiří Veselý. "Mně se strašně líbí, jak se na to těší, jak jsou nadšení, že tu dneska jsme a že tuhle akci máme. My se pokusíme si to s nimi co nejvíce užít," popsal atmosféru akce Veselý.

Celá akce začala náborem nováčků na speciálním minikurtu. Několik desítek malých dětí dělalo první tenisové krůčky a vše skončilo setkáním s jejich idoly. "Mám rád všechny, ale pro mě je nejlepší asi Tomáš Berdych," řekl Lukáš Cibulec, jeden z dětských účastníků.


Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.