ČTsport

ČTsport
úterý 21. srpna 2018 Johana

Pardubickou juniorku ovládli Orlita a Machalová

Velikost textu:

Z vítězství ve dvouhře se na letošní Pardubické juniorce radovali Daniel Orlita a Sabina Machalová. Čtyřhru dívek vyhrály Machalová s Kováčovou, chlapeckou čtyřhru ovládli Rikl a Novák.

přehrát video
Pardubickou juniorku ovládli Orlita a Machalová

Třináctá nasazená Sabina Machalová ze Zlína dokázala ve finále porazit Martinu Kudelovou ve dvou setech 6:2 a 6:4. "Celý týden jsem tu byla sama, ale dnes přijela máma s trenérem a to byla pro mě velká psychická podpora," řekla Machalová. "Věděla jsem, že to pro mě bude těžké a jsem ráda, že jsem to zvládla," dodala vítězka turnaje.

Do chlapeckého finále se probojovali dva tenisté z Prostějova. Daniel Orlita nejprve vyhrál nad svým oddílovým kolegou Vítem Kopřivou první set 6:0. Ve druhé sadě se dlouho bojovalo o klíčovou šestou hru. Kopřiva v ní neudržel podání a otevřel Orlitovi cestu k vítězství. Daniel Orlita nakonec Víta Kopřivu porazil ve dvou setech 6:0 a 6:3. "Na Pardubickou juniorku jsem jel s tím, že bych si zahrál tak semifinále, na vítězství jsem si úplně nevěřil, protože tu byla velká konkurence," řekl Orlita. "Jsem určitě rád, že se to povedlo," dodal čerstvý vítěz Pardubické juniorky.


Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.