ČTsport

ČTsport
středa 26. září 2018 Andrea
Turnaj mistrů

Štěpánka a Paesem čekají ve skupině obhájci, Bryanům se vyhli

Velikost textu:
aktualizováno 3. 11. 2013 17:28

Londýn - Radek Štěpánek s Indem Leanderem Paesem narazí ve čtyřhře na Turnaji mistrů v Londýně na obhájce titulu Marcela Granollerse a Marca Lópeze. Dalšími soupeři česko-indického páru ve skupině B jsou další Španělé David Marrero s Fernandem Verdascem a Brazilec Bruno Soares s rakouským spoluhráčem Alexandrem Peyou.

Radek Štěpánek a Leander Paes
Radek Štěpánek a Leander Paes

Štěpánek, který si dnes zatrénoval v O2 aréně s šestinásobným vítězem Turnaje mistrů ve dvouhře Švýcarem Rogerem Federerem, vstoupí s Paesem do soutěže v úterý zápasem se Soaresem a Peyou. V jediném letošním vzájemném utkání vyhráli Štěpánek s Paesem relativně hladce ve finále US Open.

Štěpánek s Paesem se kvalifikovali do čtyřher na Turnaji mistrů po druhé v řadě. Letošní vítězové US Open před rokem vyhráli ve skupině všechny tři zápasy, ale v semifinále prohráli s Indy Mahešem Bhúpathím a Rohanem Bopannou.

Los soutěže čtyřher Turnaje mistrů:

Skupina A: B. Bryan, M. Bryan (1-USA), Dodig, Melo (3-Chor./Braz.), Kúreší, Rojer (5-Pák./Niz.), Fyrstenberg, Matkowski (8-Pol.).

Skupina B: Paes, Štěpánek (7-Indie/ČR), Peya, Soares (2-Rak./Braz.), Granollers, M. López (4-Šp.), Marrero, Verdasco (6-Šp.).

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.