ČTsport

ČTsport
středa 19. září 2018 Zita

Ivanovičová podlehla Paszekové, do Pekingu zatím nepojede kvůli bolestem

Velikost textu:
aktualizováno 1. 8. 2008 10:01

Montreal - Ve třetím kole turnaje v Montrealu vypadla aktuální jednička světového tenisu Srbka Ana Ivanovičová. Hráčka si již delší dobu stěžuje na bolavý palec, a nezamíří proto hned do Pekingu. Do čtvrtfinále naopak postoupila její krajanka Jelena Jankovičová.

Srbská tenistka Ana Ivanovičová
Srbská tenistka Ana Ivanovičová

To, co se nepovedlo Petře Kvitové ve druhém kole, nyní dokázala Rakušanka Tamira Paszeková. Sedmnáctiletá tenistka z konce první světové stovky zdolala Ivanovičovou po setech 6:2, 1:6 a 6:2. "Jsem velmi zklamaná. Ne kvůli tomu, že můžu ztratit nejvyšší pozici, ale proto, že jsem nemohla kvůli bolesti předvést to nejlepší," narážela Srbka na bolavý palec, který měla během utkání ovázaný.

Lékařské vyšetření sice neobjevilo žádný vážnější problém, na bolest si ale Ivanovičová stěžuje již dva týdny. Dvacetiletá vítězka French Open tak nezamíří podle původních plánů přímo do Pekingu, ale podstoupí v Evropě další lékařská vyšetření.

Výsledky:

Dvouhra - 3. kolo:

Paszeková (Rak.) - Ivanovičová (1-Srb.) 6:2, 1:6, 6:2, Jankovičová (2-Srb.) - Duboisová (Kan.) 6:3, 6:2, Bartoliová (10-Fr.) - Čakvetadzeová (6-Rus.) 4:6, 7:5, 7:6 (7:4), Azarenková (11-Běl.) - Razzanová (Fr.) 7:6 (7:4), 2:0, skreč.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.