ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Djokovič s Ivanovičovou budou hrát o Hopmanův pohár

Velikost textu:

Perth - Srbští favorité Novak Djokovič a Ana Ivanovičová se podle očekávání stali druhými finalisty tenisového Hopmanova poháru. O trofej, kterou letos neobhajovali Tomáš Berdych s Petrou Kvitovou, budou nejvýše nasazení Srbové hrát v sobotu v Perthu proti Španělům. Ti dnes měli volno, zatímco Srbové potřebovali porazit Německo.

Ana Ivanovičová
Ana Ivanovičová

Lídr světového žebříčku Djokovič ve středu v Perthu překvapil porážkou s domácím Bernardem Tomicem, ale dnes s Ivanovičovou prolétli do finále. Djokovič porazil Tommyho Haase 6:2, 6:0 a Ivanovičová ztratila ještě o game méně s Tatjanou Malekovou.

Srbové tak vyhráli skupinu A před domácí Austrálií, Itálií a Německem, španělská dvojice Fernando Verdasco a Anabel Medinaová za sebou v béčku nechala Američany se zraněným Johnem Isnerem a páry Jihoafrické republiky a Francie.

Souboj JAR s Francií skončil předčasně kvůli zranění Jo-Wilfrieda Tsongy, jenž si natáhl stehenní sval a nebude moci hrát příští týden v Sydney, kde měl být turnajovou jedničkou. Australian Open, začínající 14. ledna, by měl osmý hráč světového žebříčku stihnout.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.