ČTsport

ČTsport
úterý 20. listopadu 2018 Nikola

Peschkeová bude hrát s Grönefeldovou i příští rok

Velikost textu:

Linec - Deblistka Květa Peschkeová si po letním rozchodu se Slovinkou Katarinou Srebotnikovou padla do noty s Annou-Lenou Grönefeldovou. S Němkou vyhrály o víkendy v Linci a příští rok myslí na Turnaj mistryň. "S Annou-Lenou si výborně rozumíme na kurtu i mimo něj, a proto se těším na další akce. Snad nám to půjde stejně dobře i příští rok," řekla Peschkeová po triumfu v Linci. "Příští rok chceme na Turnaj mistryň," vyhlásila Němka.

Květa Peschkeová
Květa Peschkeová

Sedmatřicetiletá Peschkeová se po letošním Wimbledonu rozešla se Srebotnikovou, se kterou loni prožila vynikající sezonu. Vyhrály šest turnajů včetně Wimbledonu, postoupily do finále Turnaje mistryň v Istanbulu a byly prvním párem sezony.

Letos sice Peschkeová se Srebotnikovou vyhrály v lednu v Sydney, ale od té doby se jim nedařilo a po Wimbledonu se rozešly. "Až dosud to byl složitý rok, protože mi chyběly loňské úspěchy a skončily jsme s Katarinou," řekla Peschkeová.

Od Tokia hraje pravidelně s Grönefeldovou, vítězkou smíšené wimbledonské čtyřhry spolu s Markem Knowlesem z roku 2009. V Japonsku hned postoupily do finále, v Pekingu do čtvrtfinále a v Linci už přemožitelky nenašly. "Je to pozitivní a cítím, že jdu zase nahoru," pochvalovala si Peschkeová, jež byla loni deblovou světovou jedničkou.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.