ČTsport

ČTsport
pondělí 22. října 2018 Sabina

Zakopalová nestačila v Moskvě na Cibulkovou

Velikost textu:
aktualizováno 20. 10. 2011 15:52

Moskva – Tenistka Klára Zakopalová nenapodobila postup krajanky Lucie Šafářové do čtvrtfinále turnaje v Moskvě. V utkání druhého kola halového Kremlin Cupu podlehla devětadvacetiletá Češka 6:7 a 2:6 Dominice Cibulkové ze Slovenska. Turnajová osmička Cibulková vítězstvím za půldruhé hodiny odvrátila druhou porážku s českou soupeřkou za sebou, v neděli totiž ve finále v Linci nestačila na Petru Kvitovou.

Klára Zakopalová
Klára Zakopalová

Se soutěží ve čtyřhře se překvapivě už ve čtvrtfinále rozloučil česko-slovinský pár Květa Peschkeová, Katarina Srebotniková. Nasazené jedničky týden před Turnajem mistryň podlehly 4:6, 3:6 Polce Urszule Radwaňské a Rusce Jevgenii Rodinové.

Ve hře o účast na istanbulském Turnaji mistryň se udržela Francouzka Marion Bartoliová, která potřebuje Kremlin Cup vyhrát. Do čtvrtfinále postoupila po hladké výhře nad domácí Ksenií Pěrvakovou. V pátek ji čeká další Ruska Jelena Vesninová. Pokud Bartoliová nezíská v Moskvě titul, uhájí poslední osmé místo pro Turnaj mistryň Polka Agnieszka Radwaňská, i když jí pozici zkomplikovala středeční porážka s Lucií Šafářovou.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.