ČTsport

ČTsport
sobota 20. října 2018 Vendelín

Kvitová vybírala na Turnaj mistryň společenské šaty

Velikost textu:

Průhonice (u Prahy) – Nejen rakety a tenisky, ale i společenské šaty patří do téměř povinné výbavy tenistek. Alespoň pro vrcholné akce tomu tak je, a proto Petra Kvitová před Turnajem mistryň ladila formu i vybírala oblečení. "Je to příjemné zpestření. Vybírat si šaty mě baví, plesy jak kdy," řekla Kvitová.

Petra Kvitová na zkoušce šatů
Petra Kvitová na zkoušce šatů

Do gala se tenistky ustrojí na hráčskou párty, která je nedílnou součástí Turnaje mistryň. Osm nejlepších tenistek sezony se příští týden sejde v Istanbulu. Anna Motlíková připravila pro Kvitovou množství různých modelů. "Máte toho nějak hodně," polekala se naoko wimbledonská vítězka. Nechtěla šaty v červené barvě. "Tu nemám ráda."

Zdálo se, že si Kvitová do Turecka poveze některé z černých šatů, ať už odvážné s odhaleným ramenem, nebo decentnější. "Vám sluší všechny barvy, ale v černé jste luxusní. V té vyniknou vaše zářivé vlasy a modré oči," řekla Motlíková.

Jaké šaty Kvitová nakonec vybrala, se uvidí až v Istanbulu. Tenistka navíc vybírala róbu i pro banket na finále Fed Cupu, kam pojede hned po Turnaji mistryň bojovat s českým týmem do Ruska o další velký titul.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.